Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez az állandó támadás a...

Mi ez az állandó támadás a nagymellű nők ellen?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltak komplexusaim a mellméretem miatt (70D), csak elfogadtam, ahogy van. Nem vagyok rá büszke, mert nem az én érdemem, de nem is szégyenlem, mert nem testi hiba.

Ugyanolyan lényegtelen külső tulajdonság, mint hogy szőke a hajam vagy kék a szemem.


Viszont itt az oldalon rengetegszer találkozom a nagy mellű nők ellen irányuló kérdésekkel. Hogy biztos kövérek, "kannacipelők", "a kicsi sose fog lógni, ezért gáz a nagy", "ha egy tenyérrel nem tudod eltakarni, az már undorító"...


Férfiak és nők egyaránt ezt csinálják.



Mi lenne, ha leállnátok végre?


2014. júl. 24. 16:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez már csajozás! :D
2014. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy véleményt nyilvánít, hanem hogy milyen formában teszi.

"A kicsi sokkal szebb szerintem, mint a nagy." Egy ilyen mondattal az égadta világon semmi baj nincs.

"A tőgyek gusztustalanok, a kicsi jobb." Attól, hogy valakinek nem tetszik, miért kell negatív jelzővel illetni?

2014. júl. 24. 16:52
 13/24 anonim ***** válasza:
Ennyi, a helyesírás szexi!
2014. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Ezeket általában a kismellű nők vigasztalására írják, ne vedd személyes sértésnek.
2014. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 ASOT ***** válasza:

De miért háborodsz fel ezen? 20 ember azt írja. Naés?? Nem történik attól még semmi sem.

Ilyeneken ne húzd fel magad. Nyugi.

2014. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mindenkit lehet bántani valamiért.

Nekem nálad nagyobb mellem van, és hát eléggé átérzem miről beszélsz.

Egyszer az egyik "távolabbi" barátnőm kezdte el taglalni, hogy "nézd már, milyen undorító, hogy lóg, miért kell mutogatnia, tehén,stb.". Ránéztem és elkezdtem röhögni, hogy "hát igen, az a fő, hogy rajtad minden tökéletes".

Vagy amikor gimnáziumban, a 120 kilós osztálytársam azt ecsetelte, hogy biztosan a térdemet verik. Általában olyan emberektől kaptam ilyen beszólásokat, akik maguk is komplexusosak, és bőven nem férnek bele a meseszerű "tökéletes" kategóriába. Csak hát mások szidásával, gúnyolásával többnek érezhetik magukat és elterelik a figyelmet saját testi hibáikról.

2014. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Jaj.

Javítva:



Egyszer az egyik "távolabbi" barátnőm kezdte el taglalni egy Mészáros Dóra kép láttán, hogy "nézd már, milyen undorító, hogy lóg, miért kell mutogatnia, tehén,stb.".

2014. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de mégis mit vártál a kérdés kiírása után?

Szerintem is idióta az aki nem tud normálisan megírni egy választ, hogy ne gázoljon bele mások lelkébe. Ez van sajnos, ilyenek az emberek.

Nem csak a nagymellû nõket támadják. Ugyanúgy megy az oltás a kismellû nôkre is. Azt hiszed nekik jól esik amikor ledeszkázzák õket vagy szúnyogcsípésnek hívják a melleiket?

Vagy a magas vékony fiúkat és az alacsony kövéreket is mondhatnám. Nincs olyan nap, hogy ne jönne fel ez a téma. Saláta puncisoknak is rendszeresen beszólnak. Nem egyszer olvastam már, hogy azt írta valaki, szerinte undorító és nem normális ha kilógnak a kisajkak. Volt aki plasztikáztatni küldte a lányt. A baba punci is kap támadásokat mert egyesek szerint unalmas és olyan mint egy csecsemõé. Olyan is volt aki lepedofilozta azt akinek ez a punci tetszik.

2014. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én még sose találkoztam ilyennel. Ezzel szemben rengeteg hízelgő privátot kapok amikor kiírom a mellméretemet (nagyobb mint neked) :p.

De amúgy hidegen is hagyna. Szerintem az a szép ha egy nőnek nőies vonalai vannak, inkább homokóra mint egyenes. Párom hasonlóan vélekedik hála az égnek, mióta együtt vagyunk annyit dicsérte a melleimet hogy az önbizalmam már-már túl magas :D. A többiek véleménye meg nem különösebben érdekel (a túl magas önbizalmamnak hála :p ).

2014. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy ITT mit írnak, viszont sok nagy mellű lánynál észrevettem, hogy bántják a kis mellűeket. Néha finomabban,néha nem. pl jaaaj nem találok fürdőrucit a nagy melleimre, ne aggódjatok, a laposok legalább nektek fürdőruhátok lesz, ha már melletek nincs. - nem egy ilyen facebook bejegyzést olvastam.
2014. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!