Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/255 anonim ***** válasza:
Cuki
2015. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/255 anonim válasza:
A kommenteket végigolva én is elgondolkodtam a séfünkön. Én egyszerűen nem hiszem el hogy nem "vágyik" kapcsolatra egy ilyen jóképű férfi mint ahogy azt előttem már valaki írta. Ez csak terelés lehet valamiről. Mindenki vágyik rá, csak van akinek nehezebben jön van akinek könnyebben. Az elmúlt években is külföldről hazajőve biztos volt egy "bázisa" Bpesten. Nem hiszem hogy szállodában lakott volna. Volt vagy van valaki aki ezt a hátteret biztosítja, csak nagyon rejtegeti. Miért? Az is lehet hogy náluk a távkapcs. jól működik. Megértem hogy nem szeretné hogy vájkáljanak a mágánéletében. De egy picike infó sincs róla. Érdekes!? Amúgy nagyon szimpatikusnak aranyosnak tartom főleg a mosolya az szerintem ami minden nőt levesz a lábáról. Ha pedig valóban nincs kapcsolata nehéz lesz kiszűrni azokat akik a séfet akarják és azokat akik simán csak BERNÁTH JÓZSEFET így a műsor után. Tudja valaki milyen magas?
2015. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/255 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem "vágyik" kapcsolatra nem biztos. Az is lehet, hogy már van neki... Gondolom azért nem lehet tudni a magánéletéről, mert nem akarja kiteregetni. (amúgy én is pont így csinálnám, ha elkezdenék szerepelni a médiában = hírzárlat)

Itt ugyan írták, hogy nem akar kapcsolatot, ami szintén érthető, és hihető lehet. De a fene tudja aki írta, vajon igazából ismeri e?? Mert ugye olvastuk az ellenkezőjét is.

Itthon simán lehet lakása, nem 20 éves már..

A magasságát nem tudom, de tuti hogy nem egy "jegenye";)

Szerintem olyan 170-175 cm között lehet.

2015. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/255 anonim ***** válasza:
Nagy a valoszinusege,hogy meleg.
2015. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/255 SeriousGirl ***** válasza:

Szerintem nem meleg :) ha valaki szemfüles volt,láthatta a műsorban,hogy a nőkre nézett "érdekesen",nem a férfiakra...

Amúgy láttam egy képet,amin egymás mellett állt a 3 zsűri.Zé a legmagasabb közöttük,aztán a Séf és Pierre.Szóval a Séf biztos 170 alatt van :)

Amúgy,ha van is barátnője,mit számít?Szerintem "rajongóval" nem is nagyon kezdene,mivel nemrég írta valaki itt,hogy nem tudhatja,hogy önmaga miatt szereti,vagy a műsoros "húaztamindenitdeszexiezafaszi" imidzs miatt :/ jó lenne,ha az,aki talán egy éve elhintette,hogy ismeri,jelentkezne és mondana valamit.... :)

2015. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/255 SeriousGirl ***** válasza:

Ha ez tényleg igaz,itt lehet kérdezni tőle.Még pár napja találtam csak meg :) aztán ki tudja,hogy használja-e...


[link]

2015. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/255 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valoszinusege,hogy meleg.
2015. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/255 anonim ***** válasza:
Van valami a nézésében, a kéztartásában ami olyan langyis.
2015. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/255 anonim ***** válasza:
Igen keze is,beszedstilusa,nezese,artikulalasa...
2015. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/255 SeriousGirl ***** válasza:
100%
Szerintem nem meleg. Most azért, mert gesztikulàlva beszél? De várható volt, hogy ezt feltételezik, mert minden médiában szereplő egyén átesik ezen....
2015. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!