Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
 201/255 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám,hogy csak bo a nadrag,amiben szokott lenni,de volt hogy en is neztem,es valoban megaladt rajta a szemem,ugyhogy lehet benne valami,elozo valaszolo.... Valami tuti nem stimmel vele!
2015. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/255 anonim ***** válasza:

Ez röhejes amiket írtok.

"Valóban" baromira látszik tv-n keresztül, amikor teljes alakos részt eleve alig látni, pláne közelit.., plusz a fekete ruha..

Hagyjuk már!

2015. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/255 SeriousGirl ***** válasza:
62%
Most nem azért,de ha még szeretője van is,hát legyen.Szíve joga a magánélete,de tényleg.De azért vessünk össze két jellemet.Tehát a séfet,és például Lakatos Márkot.Na,ezért szerintem van különbség a kettő között bőven,viselkedésre meg pláne,szóval.Szerintem Bernáth József minden,csak nem meleg :) ;)
2015. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/255 anonim ***** válasza:

"Ennek a Józsinak a férfiassága is meglehetősen kicsi. Teljesen lapos a nadrágja, semmilyen dudor nem látszik neki."


Egyetértek a kommenttel. Valóban igaz, hogy aprócska a szerszámja. Akkor is kivehető, amikor nem a fekete séf ruhát viseli a TV-ben. Még a Pierre is férfiasabb nála. Van olyan fotó ahol mind a ketten Józsi és Pierre is farmernadrágot viseltek és a különbség magáért beszélt.

2015. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/255 anonim válasza:
100%
Én is írtam már Neki a facebook hivatalos oldalán, és nem egy kérdésemre szívesen válaszolt. Nyílván aki szívecskékkel bombázza,annak nem válaszol. Egyébként meg most lehetwmajd vele találkozni, a dedikálás miatt.
2015. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/255 anonim válasza:
Bernáth Józsi csakis 2 dolognak köszönheti a "sikerét". A kinézetének és a kapcsolatainak. Ha egy másik szakács készítené el az ételeit negyedannyi rajongója se lenne. Az RTL ki is használja rendesen ezt a PR fogást és persze Józsi is, hogy az elvakúlt nők pénzéből gazdagodjon meg...
2015. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/255 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen ismerem Józsefet. Azt hiszem megmutatom neki ezt az oldalt. Nevessen már velem együtt. :)
2015. nov. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/255 SeriousGirl ***** válasza:
Kíváncsi lennék, mit szólna hozzá :D tényleg őrület,ami itt megy....
2015. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/255 anonim ***** válasza:
100%

Inkább röhejes..

Volt itt már minden: szingli, homokos, családos..

Ergo, itt többen nem mondanak igazak, hiszen mind a 3 nehezen lehet szegény Józsi-séf..:))

Azt nem értem, minek irkál az, aki valótlanságokat kommunikál???

Nem szép dolog!!!

Bár gyanítom, itt inkább v.miféle harag lehet az irányában: gondolom az elutasítás miatt...

2015. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/255 anonim ***** válasza:

"Bernáth Józsi csakis 2 dolognak köszönheti a "sikerét". A kinézetének és a kapcsolatainak. "


És ez miért baj? Más is így csinálja...

2015. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!