Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év fölötti szűzek! Nem...

20 év fölötti szűzek! Nem érzitek, hogy lúzerek vagytok?

Figyelt kérdés
20 éves kor fölött már nem lehet arra fogni, hogy "nem jött össze".
2012. jan. 8. 17:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Mindennek megvan a maga oka...csak a gondolkodás számit egyes embereknél és ez azt jelenti h elég kevés ember tud gondolkodni normálisan és ez szomrú...mindenkinek csak a sex számit...na ez is szomorú a mai világba...A mai világba az a menő ha 16 évesen összefekszik 6 emberrel az illető...na ez a szánalmas nem az h 20 évesen még szűz vagy....
2012. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Azért nem volt még barátnőm, mert alacsony, vékony, félénk, gátlásos, önbizalomhiányos, szép szemű, helyes pofikájú fiú vagyok, akinek a szintén vékony, félénk, szép, bájos arcú és önbizalomhiányos "nem tudom hol vannak lányok" jönnek be. :)


222222/F

2012. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Arra még nem gondoltál, hogy valaki nem "tudja" érzelem nélkül megtenni? Nem találta meg azt, akinek érdemes lenne odaadnia, akit szeret?


Sokkal jobb érzelmekkel megtörténnie 20 évesen, mint elhamarkodottan, hirtelen felindulásból mondjuk 15 évesen.

Mennyivel élvezetesebb azzal megtenni, akit szeretsz, mint azzal, aki csak külsőleg vonz...


Mellesleg senkinek semmi köze ahhoz, hogy szűz vagy-e még. Nem kell világgá kürtölni, ha szégyenli valaki.

2012. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

Én leginkább azt érzem h nem vagyok ribanc

Miért baj az h még nem találtam olyat akivel megtenném csak úgy meg nem akarok senkivel lefekudni??

2012. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

De annak érzem.



És akkor most elmész a ku*va anyádba?

2012. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem érzem magam lúzernek. Miért is érezném? Törvényszerű az, hogy 20 éves korára senki se legyen szűz?


"20 éves kor fölött már nem lehet arra fogni, hogy "nem jött össze".'


Ha nem jött össze akkor nem jött össze. Nem értem mi ezzel a problémád...

2012. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%

18:02--


jolteszed,és ha így folytatod akkor majd jönni fog az akire mindig is vágytál:D

2012. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
6%
A csajoknál erény. A pasiknál lúzerség a javából!
2012. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%

Felesleges ezen vitatkozni, mindenki máshogy vélekedik erről.

Számomra nagyon sokat jelentett, hogy mindketten elsők lehettünk egymásnak a párommal. Jó érzés volt a tudat, hogy nem ment át fél városon, pedig megtehette volna, hiszen nagyon jóképű férfi.


"A csajoknál erény. A pasiknál lúzerség a javából!"


Ez hülyeség. Sok szerelmes lány örülne, ha első lehetne a párjának. Pont, hogy inkább a gyakran párt váltó férfiak preferálják azt, ha tapasztalt a partnerük. Csak akkor számít nekik, hogy ártatlan-e még a lény, ha tényleg szerelmesek.

2012. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
7%
Te biztos lány vagy. Észrevetted, hogy csak a 10/10-es fiúkat szopod le és alázkodsz meg előttük? Mi van a többivel? Tudom "hát én nem dugok velük" és más se fog. Nem tudom, hogy miért kell a szar genetika miatt lúzernek lennem(bár én még csak 19 vagyok, de én örökre szűz leszek) nem én tehetek róla, ha annyira zavar, akkor legyél diktátor és vezesd be, hogy csak a 10/10eseknek lehessen gyerekük. De mivel minden a segged alá lett tolva az életedben, nem hiszem, hogy ez sikerülne :)
2012. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!