Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év fölötti szűzek! Nem...

20 év fölötti szűzek! Nem érzitek, hogy lúzerek vagytok?

Figyelt kérdés
20 éves kor fölött már nem lehet arra fogni, hogy "nem jött össze".
2012. jan. 8. 17:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%

A legkevésbé sem. Valahogy sosem tudott meghatni az idióták véleménye a magánéletemről. Persze amikor el kéne mondani, hogy tulajdonképpen mi is ezzel a gond, és hogy miért pont a 20 év a vízválasztó, akkor rögvest eltűnik mindegyik. Az idióták ismérve az (minden témakörben), hogy benyögik a saját márpedig-álláspontjukat, de amikor ki kéne fejteni, eltűnnek.


Tessék, ha bárkinek jól esik, nyugodtan cikizhet, röhöghet, mutogathat ujjal: 20 éves vagyok, szűz, és fiú. Várom a jelentkezőket.

Csak tudnám miért jó ez nekik...



Ez most nem az, hogy engem is zavar. Nem zavar. Engem a hülyeség zavar, de az nagyon. Nem édestökmindegy, hogy ki milyen későn dug először? A koránból lehetnek bajok, az nem mindegy. A későből már kevesebb. Az maximum egy kifejeződése a bajnak, pl. annak, hogy egy kiállhatatlan nyomorék balfék, akit mindenki utál, tehát nem tud párt szerezni. Aki azért szűz még, mert visszahúzódó, és azért nem találta meg a párját, azzal az égvilágon semmi, de semmi gond nincsen.

Nem azért mondom, mert én is közéjük tartozom, hanem mert van agyam.

2012. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Én még csak 19 vagyok de már most annak érzem, ilyen korban azért már illett volna történnie valaminek.
2012. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
már nem vagyok,szűz,19 éves korom óta,de még midnig együtt vagyok azzal akivel először lefeküdtem,tudod kia lúzer kérdező,te és a hozzád hasonló 12-16 éves kis csitri aki éretlenül,tudatlanul,felelőtlenül szexel,mert azt hiszi mindent tud és ő elég felnőtt hozzá,bulikban leszopja a fiúkat,és olyannal takarózik,hogy ő "érett" meg "szerelmes" meg,hogy ő tini neki mindent szabad,saját maguknak hazudnak,és a nagy részükből,20on éves korukra jó nagy rib@nc lesz,vagy egy kiégett befásult ember,akit bottal sem piszkálnak majd meg
2012. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
Ha foglalkoznék vele, biztosan úgy érezném. De mivel a legkevésbé sem érdekel sem a szex, sem a párkapcsolatok világa, ezért nem is érzek semmit ezzel kapcsolatban.
2012. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, hová lettél??
2012. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
62%

Én összejöttem egy sráccal, akiről kiderült akkor, hogy szűz. Ő 21 éves. Sok barátnője volt már, volt petting is, de neki nem elég 1-2 hónapos járás ahhoz, hogy lefeküdjön vele.


Én megtisztelve érzem magam, hogy 2 napja lefeküdtünk :) Nekem ez azt jelenti, hogy én többet érek neki mint mások, jobb velem lenni, mint mással és szeret.. :)


Amúgy nagyon helyes, izmos srác, nagyon jó stílusa is van :) Sportos és elegáns között van, de még egy ilyet srácot nem láttam még.


Tehát srácok, nem ciki ha szüzek vagytok 20-on évesen.


17/L

2012. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
72%
Én tudom, hogy lúzer vagyok, miért kell az orrom alá dörgölni? Jó érzés a földön fekvőbe még egyet rúgni mi?
2012. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

Én is szűz vagyok, de szerintem te sokkal nagyobb lúzer lehetsz itt bárkinél. Ezzel csak saját magadat járattad le...

Sok oka lehet, hogy valakinek még "nem jött össze", de az olyanok, mint te, ezt nem értenék meg, felesleges is lenne magyarázni, időpazarlás... Én büszke vagyok hogy más az értékrendem és az életmódom, mint a hozzád hasonlóan gondolkodóknak.

22L

2012. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én 20 éves kor után veszítettem el és nem vagyok lúzer.

2012. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

ma 19:03


De jólesik ilyen véleményt "hallani"! ;)

2012. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!