Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év fölötti szűzek! Nem...

20 év fölötti szűzek! Nem érzitek, hogy lúzerek vagytok?

Figyelt kérdés
20 éves kor fölött már nem lehet arra fogni, hogy "nem jött össze".
2012. jan. 8. 17:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Azért vagyok lúzer mert szűz vagyok? Lehet ilyen téren az vagyok, de ez az én gondom nem másé! Én sose voltam iylenben jó és nem is leszek, de attól még le kell lúzerezni? Mind1 végülis teszek én az ilyen emberek véleményére kicsit sem érdekelnek. Üdv egy 20 éves "lúzer"!
2012. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Miért kéne ma már mindenkinek ribinek lenni?Egyre hülyébbek az emberek.És mit javasolsz,kedves kérdező?Álljon ki minden 20 év fölötti szűz a sarokra és d.gassa végig magát akárkivel,még egy utolsó csövessel is csak azért,hogy ne lúzerezd le?Én pl nem érzem magam lúzernek.Mert a környezetemben akik nagylányok akartak lenni 16 évesen, azok terhesek lettek,vagy elvetették,vagy árvaházba adták a gyereküket stb sorolhatnám és nagyon szar életük lett.Engem ezek a barmok cikiztek ki annak idején,de most én röhögök rajtuk:)Néha megéri várni:)ja,amugy 22l vagyok és még szűz,lehet rajtam röhögni,mert ez olyan vicces,hogy már én is szakadok rajta.
2012. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem érzem magam lúzernek. Nem hiszem, hogy kevesebbnek, vagy rosszabbnak kellene éreznem magam, azért, mert nem fektettek meg 14 évesen egy részeg buliban, mondjuk. Nekem az értékrendem valahol nem ott van. Nem mindenki fogja arra, hogy "nem jött össze", nekem valahogy sosem volt kedvem olyan pasival lefeküdni, akinek csak arra kellettem volna ,hogy megfektessen, majd ott hagyjon a fenébe - mert volt már erre nem egy példa az én esetemben. Nem csinálok nagy ügyet a szüzesség elvesztéséből, de az személyiségi kérdés, hogy összefekszek-e bárkivel, aki rám mosolyog, nem pedig azon múlik, hogy ugyan szűz vagyok-e még. Ha már nem lennék az, se hagynám, hogy bárki belém másszon.

Én elhiszem, hogy manapság rettentő menő 15 évesen hatezer pasit meg csajt felzabálni, de valahogy ez nekem sosem volt szimpatikus.

Üdvözöllek, 20/L(úzer)

2012. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ez kiváló kérdés. Valószínu sokat gondolkoztál rajta.

Welcome to hell...

2012. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam lúzernek, mert az én döntésem.Nem akarok bármi áron összejönni valakivel.26 L
2012. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
ez a kérdés férfiaknak szól
2013. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!