Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyibe kerülhet egy szűztele...

Mennyibe kerülhet egy szűztelenítés?

Figyelt kérdés
Internetes szexpartner keresőn láttam hogy vállalnak sokan szűztelenítést. Mennyibe kerülhet?
2009. okt. 6. 22:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Férfi? Hol? Férfi nem kérdez ilyet, csak egy kanos kisfiú.
2009. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Okés, utolsó, helyesbítek, ott a pont szal fiatal hímnemű :)
2009. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
76%

az legelsővel én is egyetértek :D


am meg, ezt most komolyan gondoltad??

Komolyan azt tervezed, hogy felhívsz egy tökidegen pasit, aki még az sem biztos hogy úgy néz ki, mint azon a sexy képen, felvisz magához, és beléd hágja a F@rkát?

Lehet hogy nem is fiatal, hanem egy pedofil, pénzéhes troll..

Figyi, szerintem várj még pár évet, amig elég eszed lesz, ehhez az egészhez..

2009. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok...
2009. okt. 7. 17:31
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

Szűztelenítés... Mintha csótányírtásról lenne szó, hogy van valami gond, kijön a szakember, elvégzi a melót és te fizetsz neki.

Az meg se fordul a fejedben, hogy az egész nem erről szól?! Ha most elmész egy k....hoz, és megdöngeted, akkor azt hiszed, hogy bármi is változni fog? Ugyanolyan magányos leszel, mint előtte, sőt még nehezebb dolgod lesz, mert ki venne komolyan egy olyan fiút, aki már k....zott?

A kérdésre válaszolva: pont annyiba, mint a többi numera.

2009. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%
Én megcsinálom neked ingyen is ha lány vagy, és szép
2009. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

"mert te igazi mesterember vagy!"

Gratulálok, és köszönöm a lepontozást.

Eszerint te képtelen vagy pl. egy tv szerelő munkáját minősíteni (hogy jól vagy rosszul dolgozott, tehát pl. működik-e a tv) - ha magad nem vagy tv szerelő? Ugyanúgy egy sportolót, tanárt, gyári munkást sem tudsz minősíteni?

Még egyszer gratulálok.


A kérdező kérdezett - én pedig véletlenül tudok róla, hogy létezik ilyen foglalkozás. A hazájában normális, megbecsült (és jól megfizetett) tevékenység. Csak profi végezheti, aki érti is, amit csinál.


Harmadszor is csak gratulálni tudok annak, aki nem hogy nem hallott erről (ez nem lenne gond) - de még felfogni is képtelen, ha szájbarágósan leírják is neki. És persze mivel nem érti - nem kérdez, hanem szépen le is pontozza.

Ezért (is) tartunk itt ma, ahol tartunk.

2009. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

A legkellemesebb és ingyenes módja ennek a S.Z.E.X!!!!!!!! Nem feltétlenül kell prostikat alkalmazni. Elmész bulizni, és felszedsz valakit..vannak, akik ingyen is vállalják. :D

Bocs de ezt nem kérdezted komolyan, ugye??

2009. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

öszintén sajnálom a kérdezőt, na mindegy...


Elkeserítő, hogy milyen ostoba és tudatlan fiatalok vannak...

2009. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Talán félsz valamitől? Mégis mitől, érdekelne engem. Nő vagyok.
2009. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!