Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatnak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatnak számít a miénk?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel közösen bérlünk lakást. Tehát együtt élünk. Közös háztartást vezetünk, és a pénzügyeink is közösek.

Együtt járunk vásárolni, általában együtt is főzünk.

Ha egyikünk beteg, a másik elkíséri orvoshoz és ápolja.

Együtt töltjük a szabadidőnket, együtt csinálunk programokat, együtt sportolunk,hobbizunk.


Közös a hálószobánk, egy ideje egy ágyban is alszunk. Néha egymásba karolva vagy egymás kezét fogva sétálunk. Minden elinduláskor és hazaérve puszit adunk egymásnak.


Teljesen úgy élünk mint egy pár, azt leszámítva,hogy nem szoktunk csókolózni és nem nyúlunk egymás intim részeihez.


Mondták már, hogy leszbikus kapcsolatban vagyunk/leszbikusok vagyunk. És én is elgondolkodtam rajta, hogy vajon leszbikusnak számítunk-e a rudtunkon kívül?


ápr. 17. 18:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Mint pasi írom a véleményem, de én nem tartom lezbikusnak ezt a kapcsolatot. Egyszer, pár hónapig laktam egy lánnyal az albérletben, szűkös volt a hely, együtt is dolgoztunk, volt, hogy egymást átölelve aludtunk, a pénzügyek is közösek voltak, de egy csókon kívül semmi nem történt. Am, ne foglalkozzatok senkivel, ha ez nektek így kényelmes, akkor sok szép együttöltött időt kívánok!
ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt éveim alatt több férfi lakótársam volt, mint amennyi időt barátővel éltem, de egyik haverrel sem aludtam egy ágyban. Max részegen egymásra estünk, azt úgy sikerült elaludni
ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

Ez inkább homoromantikus hetero kapcsolat.

Olyanok vagytok de nem vagytok azok.

ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
#3 Homoromantikus - ezt a szót kerestem!
ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Mi szándékosan alszunk együtt rendszeresen, összebújni szoktunk, de ilyenkor sincs sem csók, sem intim simogatás.
ápr. 17. 18:32
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagytok leszbikus kapcsolatban csak nagyon-nagyon jó barátnők. Lelkileg kötődtök, de testileg nem.
ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

Nevezzük nevén a dolgokat.

Ez egy nagyon szoros barátság, igaz ritka különös változata

Azt viszont nem értem miért kell barkacsolni egy ilyen szót rá? Lassan minden új, v. régi jelenségre "szülnek" egy idegen szót (latin v. görög alapokkal)!

ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%
7, teljesen jogos.. Tudod, ha valami idegenül hangzik, az jobban eladható.. A szocializmusban voltam gyerek, és nem értettem, miért kell azt a szóösszetételt használni, hogy "eklatáns példája.." Jó az találó példának is, de nyomatni kell. Egy vonaton alig tudtam elbújni a röhögésem miatt, amikor egy idős nő egy pasinak udvarolt, és azt mondta a hangját dícsérve: " Magának olyan kellemes az orgazmusa.."
ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%

esetleg homoromantikus aszex valami, de nem leszbikus kapcsolat.


Intim vágyaitok nincsenek is? (bárki felé vagy önkielégítés)

ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem barkácsolt szó. Létezik és nem azért mert azt mondom hanem mert már valakik (pl.3) leírták előttem.

Illetve szerintem a szoros barátsagnál ez kicsit több.

Összebujva alvás,pusziszkodás...stb. mint a homok.

De alapvetően heterók.


Nálunk is így kezdődött,aztán jött simi, a szájra puszi.intim simi.

És a nagykérdés:szeretnél a csajom lenni?

Szeretett volna és most is szeret...

ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!