Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatnak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatnak számít a miénk?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel közösen bérlünk lakást. Tehát együtt élünk. Közös háztartást vezetünk, és a pénzügyeink is közösek.

Együtt járunk vásárolni, általában együtt is főzünk.

Ha egyikünk beteg, a másik elkíséri orvoshoz és ápolja.

Együtt töltjük a szabadidőnket, együtt csinálunk programokat, együtt sportolunk,hobbizunk.


Közös a hálószobánk, egy ideje egy ágyban is alszunk. Néha egymásba karolva vagy egymás kezét fogva sétálunk. Minden elinduláskor és hazaérve puszit adunk egymásnak.


Teljesen úgy élünk mint egy pár, azt leszámítva,hogy nem szoktunk csókolózni és nem nyúlunk egymás intim részeihez.


Mondták már, hogy leszbikus kapcsolatban vagyunk/leszbikusok vagyunk. És én is elgondolkodtam rajta, hogy vajon leszbikusnak számítunk-e a rudtunkon kívül?


ápr. 17. 18:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
31%
#19 Nincs neked üldözési mániád? Orbán hogy kerül ide? Szerintem neked még mosni sem lehet, ami nincs!
ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
78%
Azt még mindig nem tudni, hogy éltek e szexuális életet (külön-külön), vannak e vágyaitok?
ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem élünk szexuális életet. Én már lassan 2 éve nem. Volt egy hatalmas csalódásom, és azóta nem. Neki pár hónapja volt egy rövidebb kalandja, de nem érezte jól magát benne, nem tartott csak 1-2 hétig. Ő is sokat csalódott, nem szívesen enged közel magához senkit.
ápr. 17. 19:59
 24/40 anonim ***** válasza:
91%
Téged azért elég közel engedett testileg lelkileg!
ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Mondom: ebből még akármi is lehet, nagyon ne lepődj meg, ha esetleg majd erre kanyarodnának a dolgok.

De jelenleg még nem.

ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan egyszerű a dolog, még mindig sok a homályos részlet.

Azt írod: szexuálisan nem kívánjátok egymást.

Ez azért elég határozott kijelentés. Enélkül biztos nem lb kapcsolat, nem is lehet.


A korábbi kapcsolataitok férfiakkal voltak?


Ha nincs bennetek vonzódás általában a női test iránt, ebből nem lesz semmi.

ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Igen, korábban férfiakkal voltunk.
ápr. 17. 20:18
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
És sosem merült fel hogy kipróbálnátok egymással vagy más lánnyal?
ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
40%

Úristen de édesek vagytok!

Nekünk is nagyon hasonló a barátságunk a barátnőmmel, viszont nálunk azon dob is a dolog, hogy én fiús vagyok ő meg lányos lány, ráadásul én biszex ő meg homofób. Imádok vele aludni, fürödni, mindent!

De köztünk sem volt soha sem több mint barátság. Néha féltékeny vagyok a pasijaira...


De a ti kapcsolatotok egyáltalán nem leszbikus. Nagyon jó barátok vagytok, szinte testvérek. Nem nevezném ezt leszbikus dolognak. 🥰

ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem számít annak.

Akkor lenne az ha lenne szex.

Szerintem ha megfordult volna a fejetekben akkor nem bírnátok megállni egy puszinál.

Pláne az együttfürdésnél továbbmenni.

Nem?

ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!