Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatnak számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatnak számít a miénk?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel közösen bérlünk lakást. Tehát együtt élünk. Közös háztartást vezetünk, és a pénzügyeink is közösek.

Együtt járunk vásárolni, általában együtt is főzünk.

Ha egyikünk beteg, a másik elkíséri orvoshoz és ápolja.

Együtt töltjük a szabadidőnket, együtt csinálunk programokat, együtt sportolunk,hobbizunk.


Közös a hálószobánk, egy ideje egy ágyban is alszunk. Néha egymásba karolva vagy egymás kezét fogva sétálunk. Minden elinduláskor és hazaérve puszit adunk egymásnak.


Teljesen úgy élünk mint egy pár, azt leszámítva,hogy nem szoktunk csókolózni és nem nyúlunk egymás intim részeihez.


Mondták már, hogy leszbikus kapcsolatban vagyunk/leszbikusok vagyunk. És én is elgondolkodtam rajta, hogy vajon leszbikusnak számítunk-e a rudtunkon kívül?


ápr. 17. 18:19
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
83%

Szia. Mizu? Esetleg link?


Jó, na viccet félre téve, cukik vagytok , de szerintem ez nem igaz.

ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Vonzodsz hozza vagy nem?
ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
68%
Ha maszturbáltok azt,hogy oldjátok meg?Ez sem hiányzik?
ápr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
73%
Egyszerűen egymáshoz vagytok valók élettársként. Semmi perverz indulat/másságkeltés nincs bennetek egymás iránt, csak empátia. Komolyan nem tudod megkülönböztetni a szexuális ingert ettől? Szerintem te csak felvetetted ezt a kérdést, de nem Te vagy a példa rá.
ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
81%
Semmi köze nincs ehhez a szexualításnak. Ez inkább nagyon jó nővérekre utal. Jobban illik rá a testvéri kapcsolat. Szerintem aranyosak vagytok.
ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
64%
Szóval ha két srác is együtt alszik, átölelve, megpuszilják egymást elinduláskor, és kézen fogva sétálnak, csak nagyon-nagyon jó barátok. ☺️
ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
96%
Nekem úgy tűnik, a kapcsolatotokban semmi szexuális nincs, szóval nem lehet leszbikusnak nevezni. Tudtommal ez a szó a nők egymás iránti szexuális vonzódását jelenti.
ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
62%

Az együtt fürdés azért túl van "nagyon jó baratságon"

A testvérségen meg aztán vegképp.

Jó ne érje szó a házam elejét,én is fürődtem együtt a hugommal 3 évesen...

De vegülis nem nyajátok egymást,szóval nem vagytok leszbik...még.

ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
9%

Akkor én se vagyok b*zi fiúként, ha fiút ölelek, puszilok, és kézen fogva járok vele illetve fürdök is vele????? De nincs szexuális vonzódás.

🤣🤣

Hihetetlen ez a kettős mérce.

ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
17%

Technikailag nem vagy homár...

Az máskérdés,hogy a begyöpösödött nézőpont miatt annak tartanak.

ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!