Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet volt bele mennem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt bele mennem egy 'barátság extrákkal' dologba?

Figyelt kérdés

Mielőtt akárki is megtámadna,jelenleg 16 éves vagyok:)


Volt 1 barátom egy éven át,viszont lassan egy éve szétmentünk.Vele nem volt semmi extra intim dolog,szóval még 'érintetlen' vagyok.Viszont 2 hónapja láttam meg ezt a fiút a sulimba,és eléggé megtetszett.Régen láttam,ezért először nem is ismertem fel rendesen.Elsős korom óta ismerem,egyik volt osztálytársam és barátnőm bátya.Tipikusan nekem az álomsrác,minden stimmel rajta ami nekem az elvárásom egy fiúban belsőleg és külsőleg is.2 hete beszélünk,és már most érzem h ebben a szituációban én többet fogok érezni.Megadja azt a figyelmet amit igénylek,és figyel rám.Sajnos nekem a családi hátteremből is hiányzott/hiányzik ez,és a volt kapcsolatomból is.Zavar ha nem ir,aggódok h esetleg van más neki mégha nem is jogosan teszem,stb..Megbeszéltük,h nem lehetünk szerelmesek a másikba,és h ezt az egészet titokban tartjuk.Ugye mivel az ilyen szituációk általában az intimitásról szólnak,nekem pedig még nem volt ilyenem eléggé izgulok és bizonytalan vagyok...Mondta,h lefeküdnünk nem kell ha nem akarok,amit becsülök benne mivel ennek ez lenne kb a lényege.A többibe viszont beleegyeztem (pl szájjal kielégités neki meg nekem is).Nem azt mondom h nem akarom,mert tényleg nagyon vonzódok hozzá,viszont félek h esetleg valamit rosszul csinálok és elküld a picsába.Tudja,h nekem még ilyesmim nem volt,azt mondta nem baj mert ő szereti ha egy lánynak ő ilyenben első.A véleményeteket szeretném kikérni,és h ti mit csinálnátok az én helyemben.


UI:Negativat ha lehet nem kérnék,első ilyen 'esetem'.



2023. okt. 29. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha negatívat nem kérsz akkor csak dícsérni lehet??

Az jusson eszedbe, hogy ha ilyenbe belemegy veled, akkor valószínűleg nem is te vagy neki az első ilyen. Tudja, hogy mit mondjon. Pl ez, hogy nem kell a szex, ha nem akarod. Tényleg szép és jó, de lehet jelenleg elég neki, ha megoldod máshogy, majd a többit úgy is fogod akarni.

Annál is meglennék lepve, ha te lennél neki az egyetlen ilyen lány. Erre jó a "tartsuk titokban".

Volt régebben nekem is egy ilyen osztálytársam. Vagy 10 nővel kavart egyszerre, ha egyik lelépett, akkor volt másik és mindíg szedett is fel újabbat. Nekem facebookon pl csak azért ismerősöm a srác, mert aki közös ismerősünk az számomra tabu.

Tudom róla, hogy volt olyannal aki nemibeteg, azt szépen adja is tovább. Nem hiányzik nekem az ilyen. De tényleg nagyon jól tud beszélni. Még az olyat is megtudja valahogy fűzni, aki esetleg vallásos és esküvőig semmit nem akar.

Amúgy más téren bírom a srácot, jóban is voltunk középsuliban. Csak nekem ez a dolog nem nagyon jött be, hogy egyszerre több lánynál is tette a szépet. Egyszer volt mikor szóltam egyik csaj havernak, hogy ne vele már... Mondtam neki, hogy milyen srác és még én kaptam akkor az ívet, hogy biztos, hogy nem olyan. Ez van akkor, mikor tényleg valaki nagyon jó pali és egyszerűen nem akarja látni a lány, hogy bizony itt valami nem jó.



Pl te szerinted miért kellene titokban tartani az egészet?? Miért ne lehetne ebből több?? Miért csak az extrák játszanak?? Szerinted tökéletes belsőre, oké. Te olyat képzelsz el ideálisnak aki tud érzelem nélkül szexelni?? Akinek nem te vagy a fontos??



Tényleg én se akarok álszent lenni, megvannak a magam dolgai nekem is. De ha már itt a kérdés, akkor válaszoltam. Nem szeretem, ha valakit csak úgy kihasználnak. Véleményem elmondtam, a többi úgy is rajtad áll.

2023. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Eleve "negatív" amit csinálsz, pláne 16 évesen amikor még éppen, hogy fel kéne fedezd a szerelmet, és, hogy milyen szép dolog valakivel kölcsönösen szeretni egymást, és szeretkezni, közben érzelmekkel csak rá figyelni. Normális ember nem fogja neked azt írni, hogy igen, ez teljesen jó, csináld csak, pláne kamaszkorban, amikor éppen fejlődik az ember személyisége, és ezek az évek határozzák meg körülbelül, hogy milyen lesz az ember erkölcse évek múlva. Neked ez lenne az első "ilyen", de mi van ha ennek a srácnak ez a huszonnegyedik? Nem tudjuk, mert a kérdésből nem derül ki, hogy hány éves a gyerek, de őszintén, miről lenne itt szó ha nem szexről ha a szerelem nem játszik? Naiv vagy, ő meg örül, hogy talált valakit, és "ő is meglesz" de te életed, te tudod mivel töltöd el az első úgymond felnőtt éveket.
2023. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Az én lányom is 16 éves. Nagyon szomorú lennék, ha ilyen hiszékeny és buta lenne, hogy a pasik játékszernek használják.


Ennél jóval többre kéne magad tartanod. Sajnos jobbat nem tudok írni. Ennek nagy csalódás lesz a vége.

2023. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Egy viszonylag kulturált bejegyzésben (lehetőleg máshol se) ne használj trágár szavakat mint pl pics@ba. Reméljük rendes a srác és nem használ ki. Most úgy tűnik nem lesz jó vége ennek a "batátságnak" A te döntésed, mit lépsz
2023. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
osztom a többiek véleményét, nem te vagy az egyetlen neki, főleg ha ilyen fuckboy, akkor csak egy újabb trófea leszel neki, hogy ezt a 16 éves szűz lányt is levarrta...ahogy más is írta, ne legyél ennyire naiv!
2023. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván azt mondja, hogy a szex nem feltétel nála, de egy biztos: amint felizgat (bármilyen más módon), egyből meg fogja kérdezni, hogy tovább akarsz-e menni és lehet, hogy a helyzet miatt igent fogsz mondani. Konkrétan teremtettél neki egy kihívást, hiszen egy olyan lányt kell lefektetnie, akit nem lesz egyszerű megdugni.

A legfőbb gond itt azzal van, hogy nem vagytok barátok. A barátság extrákkal azoknak van, akik tényleg barátok és ismerik egymást már egy ideje. Félő, hogy jelent esetben ez a srác csak lyukra megy.

2023. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Hat nem tudom. Egy baratommal vagyok baratsag extrakkal de ot mar tobb mint feleve ismerem es van szex is. Egyikunk sem akar kapcsolatot a masiktol de ugy elvagyunk. Csak testi dolgokat akarunk.
2023. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak én nem értem, miért beszéltétek meg, hogy nem lehettek szerelmesek egymásba? Mi az akadály?
2023. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Össze fog törni téged ez az egész, egy 16 éves lánynak ilyen kapcsolatra nincsen szüksége. Tényleg nem szeretnéd hogy később valakibe halálosan szerelmes legyel (mondjuk valaki erettebe) és O is imádni fog, megad neked mindent, boldog vagy vele és tudja hogy érintetlen vagy? Nem valódi szerelemből akarod csinálni az első szexuális elmenyeidet? Ez komoly? O nem szeret téged, ez már ennyiből látszik, később szexelni akar majd (vagy nem de megun és megint egyedül maradsz, ne azért akard ezt hogy O is akarjon téged) te belemesz és amikor valaki tényleg odalesz érted ezt szégyellni fogod. Én a helyedbe elengedném ezt a kapcsolatot, és olyannak engedném hogy hozzám érjen aki megérdemli.
2023. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő családi háttér hiánya könnyen sodorja a fiatalokat olyan kapcsolatokba, amire a legkevésbé van szükségük. Ha így folytatod a dolgokat, akkor 20 éves korodra már túl leszel néhány olyan sztorin, amibe bele sem kellett volna kezdeni. Értelmetlen, méltatlan és saját magadat árazod be vele. Erre magadtól is rájönnél, de néhány év rossz tapasztalat majd megtanít, sajnos. Aki otthon gyerekként nem kap megfelelő figyelmet, törődést és szeretetet, az amint kikerül a szorosabb szülői felügyelet alól, megpróbálja magának megtalálni azt a közeget, társaságot vagy személyt, akitől mindezeket megkapja. A probléma annyi ezzel, hogy 16 évesen ez legtöbb fiatal számára csak illúzió, hogy valaki szereti, törődik vele. Nem azt mondom, hogy ennyi idősen nem találhat az ember egy megfelelő személyt, aki pótolhatná azt, ami igazából hiányzik egy ilyen fiatal életéből, hanem azt, hogy azok a kapcsolatok nem így kezdődnek. Bánni fogod később ezeket a rossz döntéseket.
2023. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!