Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet volt bele mennem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt bele mennem egy 'barátság extrákkal' dologba?

Figyelt kérdés

Mielőtt akárki is megtámadna,jelenleg 16 éves vagyok:)


Volt 1 barátom egy éven át,viszont lassan egy éve szétmentünk.Vele nem volt semmi extra intim dolog,szóval még 'érintetlen' vagyok.Viszont 2 hónapja láttam meg ezt a fiút a sulimba,és eléggé megtetszett.Régen láttam,ezért először nem is ismertem fel rendesen.Elsős korom óta ismerem,egyik volt osztálytársam és barátnőm bátya.Tipikusan nekem az álomsrác,minden stimmel rajta ami nekem az elvárásom egy fiúban belsőleg és külsőleg is.2 hete beszélünk,és már most érzem h ebben a szituációban én többet fogok érezni.Megadja azt a figyelmet amit igénylek,és figyel rám.Sajnos nekem a családi hátteremből is hiányzott/hiányzik ez,és a volt kapcsolatomból is.Zavar ha nem ir,aggódok h esetleg van más neki mégha nem is jogosan teszem,stb..Megbeszéltük,h nem lehetünk szerelmesek a másikba,és h ezt az egészet titokban tartjuk.Ugye mivel az ilyen szituációk általában az intimitásról szólnak,nekem pedig még nem volt ilyenem eléggé izgulok és bizonytalan vagyok...Mondta,h lefeküdnünk nem kell ha nem akarok,amit becsülök benne mivel ennek ez lenne kb a lényege.A többibe viszont beleegyeztem (pl szájjal kielégités neki meg nekem is).Nem azt mondom h nem akarom,mert tényleg nagyon vonzódok hozzá,viszont félek h esetleg valamit rosszul csinálok és elküld a picsába.Tudja,h nekem még ilyesmim nem volt,azt mondta nem baj mert ő szereti ha egy lánynak ő ilyenben első.A véleményeteket szeretném kikérni,és h ti mit csinálnátok az én helyemben.


UI:Negativat ha lehet nem kérnék,első ilyen 'esetem'.



2023. okt. 29. 20:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom,h ha kialakulna valami,biztos kiállna mellettem:)

Mint mondtam,nem bántódtam meg,meg sem hatott a véleményed.Szimplán szerintem szebben is lehet valakinek a véleményed mondani,és megválogatni a szavaidat.Idegenek vagyunk,nem ismerjük a másikat,de bennem is van annyi tisztelet mindenki felé h normális ember létére válaszolok.

Szex nem volt köztünk,nagyon tartja magát ahhoz amit mondott,amit tisztelek benne.

2023. okt. 31. 19:04
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Meg sem hatott, de kialakult egy kisebb hisztiroham. :) Ezt betudom annak, hogy fiatalabb vagy, és nem igazán tudsz azonosulni mások véleményével. Te eldöntötted, akkor csináld, csak utána ne legyen olyan kérdés, hogy mit tudok tenni ha egy fiú érzelmileg kihasznál? Vagy, hogy dolgozzam fel a csalódást? stb,, stb... Minden jót, és ennél azért szebb jövőt. :)
2023. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 NTBS ***** válasza:
100%

Semmiképpen.

Ki fog használni.

2023. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
57%
Én annyit tudok csak tanácsolni, hogy legyél nagyon óvatos. 35 éves srác vagyok, elég sok rosszat megéltem, idén lett vége egy kapcsolatomnak ami után beleugrottam egy barátság extrákkalba. Az elején működött is, de ahogy telt az idő és egyre többet voltunk együtt szerelmes lettem. Aztán feltűnt egy régi exe aki bekavart és bár nem alakult köztük semmi, velem már nem akarta folytatni. Barátként próbált nekem még segíteni, de már nincs olyan, hogy jó döntés. Bármit csinálok egyre csak rosszabb a helyzet. Mehetek majd pszichiátriára, mert negatív hatással van a szervezetemre. Alvászavar, gyomorgörcs, nyugtalanság, fáradékonyság, memória zavar.
nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!