Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A lány aki nekem tetszik és szerintem én is neki ha elmegyek mellette a folyosón rám se néz, inkább elfordul. Így hogyan szólítsam meg?

2016. dec. 20. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül lökd meg, de csak egy leheletnyit, majd kérj elnézést és onnantól már sima.
2016. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem azert csinalja mert tetszel neki

en is akkor szoktam igy viselkedni

az elsőnek igaza van, az jo otlet

sok sikert:)

2016. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert zavarba van , nem olyan laza mint te
2016. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan laza, akkor bármit csinálna megszolitanam
2016. dec. 22. 02:11
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem két lehetséges oka van ennek. 1.) Valóban szégyenlős, ahogy fentebb az egyik válaszoló már említette ezt. Ebben az esetben mindenképp neked kell nyitnod, különben idővel el fogja veszíteni az érdeklődését irántad. Próbálj meg nagyon óvatosan nyitni felé, egy mosoly vagy valami gesztus vagy interakció, amiből érzékeli, hogy nyitott vagy. A 2.) eshetőség ha már kicsit tapasztaltabb, az az, hogy most hanyagol téged. Ebben az esetben semmiképp nem szabad túl nyájasnak lenni, túl sokat bámulni mert akkor előbb veszíti el az érdeklődését mint ahogy feleszmélnél. Ez utóbbi a nehezebb eset. Itt ugyanis, egy tapasztalt nővel állsz szemben, akinél könnyű elbaltázni a dolgokat. Ha gyakran mozogtok egy térben, akkor próbálj meg fegyelmezett maradni és ne bámuld állandóan, illetve ha van közös ismerősötök akkor kérd ezen személy segítségét, véleményét. Nehéz ilyen kevés információból megítélni egy nő érzelmeit veled kapcsolatban, de pontosan ugyan ebben a szituációban tartózkodom jelen pillanatban én is egy kolléganővel, így én is próbálok elindulni az úton, aminek ez az első lépése a legkönnyebb. Sok sikert amúgy!
2016. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!