Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolat kialakulása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat kialakulása mindig a nőn műlik?

Figyelt kérdés

Ezt tapasztalom és másoktól is ezt hallom. Általában egy nőre mindig több férfi jut. Mert ha nem is olyan szép akkor is vannak akiket érdekli vagy ugyan olyan nem olyan szép srác és akkor egymásra találnak. De igaziból mindig a nő dönt kivel akar kapcsolatot és kivel nem.

Fiúknál ez másképpen van. Mi csak mert akarunk nem feltétlen lesz.

Mert minden férfi szereti ha látja udvarol neki egy lány, viszonozza a dolgot érdeklődik stb. Ezt senki sem szalasztaná el. Viszont ha egy nőnek udvarolunk vagy kedveskedünk abból nagyon kis százalékban lesz is valami. Mert lehet nem vagy elég jó, mert vannak mások.

Persze itt is lehetnek kivételek de NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN! Vannak lányok akiknek nem viszonozzák de az nagyon minimális és azt is csak azért mert van valaki más a képben/másba szerelmes. Olyan nincs, hogy nincs senkije de udvarol neki vagy jelét adja a lány, hogy szeretne valamit és a fiú elhajtja...

Szóval szintetek is így van? Vagy csak én tapasztalom így?

18/F



2019. márc. 9. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig az ellenkezőjét tapasztaltam sajnos nőként....mindig én voltam az aki elkötelezte volna magát de a fiú meg sosem akarja mert vagy éretlen vagy van más vagy nem akar kapcsolatot...
2019. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Mindegy, hogy a nő vagy a férfi kezdeményez, a másiknak vagy bejön a közelítés, vagy nem. Mindig kettőn áll a vásár.

Valamikor megszólták, ha a nő kezdeményezett, mert ledérnek képzelték (jogtalanul). Ma már elfogadott, ha a lány adja jelét a szimpátiának (helyes!).

Ám ismerek esetet, amikor 1952-ben (!) a lány a szülei tudtával küldte el rokonát a fiús házhoz, hogy szeretné, ha a fiú udvarolna neki. Amennyiben nemet mond a fiú, akkor férjhez megy a jelenlegi udvarlójához. A fiú "vette a lapot", már túl vannak a 60. házassági évfordulójukon.

2019. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, ha egy nő szalad a pasi után, én inkább megvárnám, hogy érdeklem-e a kiszemelt férfit. Az első lépést inkább a férfi tegye meg!

Én hiába vágynék a világ legszebb pasijára, úgysem kapnám meg soha. Vagy max. megdugna egyszer, és húzna egy strigulát.

2019. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az teljesen más kedves első! Ha nem akar kapcsolatot akkor felesleges is próbálkozni! Tarts tiszteletben a véleményét és álláspontját! De ezt le is írtam, hogy van ilyen ha valami más van a képben akkor van csak fordított eset!

Két fél kell, de igaziból egy nőnek nagyobb a szava vagy nem is tudom hogy mondjam... Jobban számít és nagyobb mennyiségben múlik rajta.

2019. márc. 9. 17:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem teljesen így van. ahogy írod.
2019. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ellenpélda:

Én pont kb. egy hónapja kezdeményeztem egy srácnál. Nem akart belőle semmit, pedig nincs barátnője. Sőt, igazából arra sem volt képes, hogy ezt közölje velem, pusztán nem kommunikált velem többet. Hogy ezt miért tette (így), jó kérdés. A külsőmmel alapvetően semmi gond, belsőre meg mint kiderült a randi során, remekül passzolunk. De ez van, el kell fogadni.


A környezetemből még legalább 5 hasonló példát fel tudok mutatni. Én nem mondanám, hogy a párkapcsolat kialakulása kizárólag a nőn múlik. Ha nincs meg a kémia MINDKÉT fél részéről, akkor nem lesz az egészből semmi, bárki is kezdeményezett.

2019. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A nondás szerint:

"A nő választ, de megendedi a férfinek a tévhitet, hogy ő valasztott."

2019. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez egy nagyon elfajzott csúnya ördögi kör ami most zajlik. Majdnem minden csaj elkényeztetett, önző és igen...ők választanak. Persze mindig abban látják a férfit aki csak meg akarja húzni őket, a normálisak nem kellenek. És jönnek a kérdések ezen az oldalon is hogy hol lehet normális pasikkal ismerkedni. RÖHEJ!
2019. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De emberek, oda van írva! Olvassátok végig nem is hosszú... Lehet volt valami a magánéletében ami miatt nem akart párkapcsolatot! Tanulás pl. Vagy lelkileg nem állt készen a következőre (vagy az elsőre) egy kapcsolat nem olyan rózsaszín cukormázas dolog mint azt sokan hiszik... Igenis sok munka és belefektetett energia kell ehhez!

És ne hibáztassuk már őket amiért nem akartam még egy "problémát" az életükbe, aki miatt aggódni kell és foglalkozni/törődni... Légyszíves....

2019. márc. 9. 19:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasin múlik, viszont a nő dönt. :)
2019. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!