Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolat kialakulása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat kialakulása mindig a nőn műlik?

Figyelt kérdés

Ezt tapasztalom és másoktól is ezt hallom. Általában egy nőre mindig több férfi jut. Mert ha nem is olyan szép akkor is vannak akiket érdekli vagy ugyan olyan nem olyan szép srác és akkor egymásra találnak. De igaziból mindig a nő dönt kivel akar kapcsolatot és kivel nem.

Fiúknál ez másképpen van. Mi csak mert akarunk nem feltétlen lesz.

Mert minden férfi szereti ha látja udvarol neki egy lány, viszonozza a dolgot érdeklődik stb. Ezt senki sem szalasztaná el. Viszont ha egy nőnek udvarolunk vagy kedveskedünk abból nagyon kis százalékban lesz is valami. Mert lehet nem vagy elég jó, mert vannak mások.

Persze itt is lehetnek kivételek de NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN! Vannak lányok akiknek nem viszonozzák de az nagyon minimális és azt is csak azért mert van valaki más a képben/másba szerelmes. Olyan nincs, hogy nincs senkije de udvarol neki vagy jelét adja a lány, hogy szeretne valamit és a fiú elhajtja...

Szóval szintetek is így van? Vagy csak én tapasztalom így?

18/F



2019. márc. 9. 17:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
WoW Ez tetszik :D
2019. márc. 9. 20:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Én jóképű srác vagyok, odavannak értem a lányok, értelmes, jó humorérzék satöbbi. Nem volt még barátnőm, mivel arra várok, hogy találjak a másik nemből egy hasonló kaliberűt, mint amilyen én vagyok. Sok csajt hát nem is lepattintottam, mert durva így fogalmazni, inkább ismerkedni akartak és én meg nem viszonoztam az érdeklődést. De voltak kitartóbbak is, folyamatosan bókoltak én nem akartam, hogy többet gondoljanak bele így inkább nem is beszélgettem velük ,nem kerestem a társaságukat, nem bókoltam nekik egyet sem, haverok kérdezgették is, hogy hülye vagyok, meg ilyenek és én meg mondtam, hogy nekem nem jön be, pedig minden srácnak tetszett, csak nekem nem kell ilyen lány. Na de a lényeg, hogy minden fiú ismerősömre igaz, amit elmondtál, de vannak kivételek. Hozzáteszem nagyon nagyon válogatós vagyok minden téren és szó szoros értelmében úgy élek, hogy vagy a legjobb vagy semmi. Sok kínlódással jár, de egyszerűen nekem ez nem menne másképp. Néha eszméletlen érzés, tényleg úgy vagy vele, hogy ennél nincsen jobb, máskor pedig úgy, hogy ennél nincsen rosszabb érzés. :/

18/F

2019. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mind a két fél befojásolja a párkapcsolat mikéntjét. A párkapcsolat kialakulása is úgy szintén mint a két félen múlik.
2019. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!