Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

4 hónapja összejöttem a legjobb barátommal, én is fiú vagyok. A kapcsolatunk titkos, csak az én szüleim tudnak róla. Ő az anyjával, a nevelőapjával és a mostohabátyjával él, akikről eddig is tudtuk, hogy nem bírják a melegeket. Az elmúlt hónapokban minden rendben volt és nagyon boldogok voltunk (mindkettőnknek ez az első kapcsolata), tegnap viszont a barátom órákig sírt, miután átjött hozzám. Kiderült, hogy a mostohaapja olvasott valami hülye cikket Trumpról és teljes szónoklatot tartott arról, hogyan kéne a Dunába lőni az összes "elfajzottat", persze az anyja és a bátyja csak bólogattak. Most a barátom nagyon fél, úgy általánosan is, meg attól is, hogy kiderül mi van köztünk. Nem akarom, hogy ezért szenvedjen, azt pedig végképp nem, hogy emiatt szakítsunk. Mit tegyek? Tudnátok tanácsot adni? Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?

A barátom 16, én 17F



2017. jan. 23. 01:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Egyébként meg csak annyit szeretnék még hozzá tenni, hogy én, aki messziről megérzi, meglátja, hogy ki hetero és ki nem, messziről látszódik a homoszexuálisok legalább 90 %-án, hogy azok :)

Tehát engem például nem érne nagy meglepetés, ha valakiről kiderülne :)

Mondom ezt úgy, hogy én "imádom" a .uzikat :)

(Nő vagyok.) Persze, csak a normálisabb .uzikat :)

2017. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Valóban az a legrosszabb, hogy egyszerűen rákényszerítenek a hazudozásra. Egy becsületes, nyílt embert ez eléggé megvisel.


#11 a legjobb az lenne, ha nem számítana a szexualitás, se pozitívan, se negatívan, hanem csak a személyiség és a viselkedés.

Egyébként mi alapján ismered fel a melegeket? Jó lenne tudni mi árulhat még el...

2017. jan. 24. 23:19
 13/27 anonim válasza:
Hát azért nem mindenkin látszik, inkább azt mondanám, hogy az emberek csak azokról látják akik nőiesen viselkednek, vagy nagyon odafigyelnek a külsőre, öltözködésre, de azok meg nem is mindig melegek. Akiről nem latszik hogy meleg (ilyen vagyok én is), azokról nem gondolnak semmit, hanem természetesnek veszik hogy heterok, pedig sokan nem azok, hiába fiús viselkedésük van, meg semmi jele neki, én sok ilyet ismerek. Igazából, ez nem olyan egyszerű, hogy eltitkolom aztán jólvan, ezt csak az tudja milyen aki ebben él, nekem megterhelő folyton hazudoznom, de próbálom a minimumra csökkenteni, peldaul nem mondom azt, hogy ja meg*ugtam ma ezt holnap azzal fogok (ahogy a legtöbb hetero csinálja), inkább csendben vagyok, de ez néha felemészt, azon agyalni hogy mikor derül ki és mikor fognak emiatt kicsinálni.
2017. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Az 5ös voltam :)
2017. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

11# vagyok: Én az alapján, ahogy viselkednek, beszélnek, öltözködnek, gondolataik alapján, stb.

De még az érzéseik alapján is :D


Na meg persze az se mellékes, ha pl. az utcán úgy gomolyítanak egymás seggébe, hogy annál jobban már nem is lehet :D


Erre külön még rájön az, hogy egyik uzi a másik barátjára szinte megtévesztésig hasonlít, mintha ikrek, vagy testvérek volnának :DDD


Figyeljétek majd csak meg :D

2017. jan. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Hát ezek elég sztereotipikusan hangzanak, de valószínűleg jó megfigyelő vagy :)

Abban nem értek egyet, hogy minden meleg úgy néz ki, mint a barátja (mi is tök máshogy nézünk ki, máshogy öltözködünk). Szerintem ez inkább csak olyan, hogy van egy "meleg-divat" is, amit sokan követnek.

2017. jan. 27. 12:27
 17/27 anonim válasza:
Nálam az öltözködésemből biztosan nem jönnél rá :D mert totál pasisan öltözködöm, egy hetero haverom meg b.san xd de valóban, ha valaki jobban megfigyeli a reakcióimat kisebb dolgokra, akkor rájöhet, vagy gyanus lehet. Szerencsére olyan emberekkel dolgozom, akik a melegeket csak női ruhában tudják elképzelni, aki férfiasan öltözködik és nem rázza magát az tuti hetero, ők ezt hiszik, így aztán nem nehéz eltitkolni meg letagadnom :D, bár eossz ez tény hazudni...
2017. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen, ebben igazad lehet... De igazság szerint én még nem láttam másmilyeneket :)

Számomra egyébként "megmosolyogtató" ez a jelenség :) És innentől kezdve már tudom is, hogy mi van kettejük között :) Akár 100 négyzetméteres körzetből is :D /Ameddig a szem ellát :) /

2017. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én egyébként szeretnék az életben akár csak egyik, vagy egy pár barátja lenni (nő vagyok), csak eddig az életben még nem jött össze :)

Feltéve, ha normálisak persze..(emberfüggő, nem attól függ, hogy kit szeret).

2017. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ja, bocsánat, az utolsó kettő a kérdezőnek ment (akkor még nem olvastam az előttem szólót), de vele is teljesen egyetértek :)

(Én azért úgy gondolom, hogy észrevenném azt a "gyanús" dolgot is :) /

Más kérdés, hogy ezt nem említeném :) Magánügye. Ha ő akarna nekem külön, erről beszélni, akkor persze meghallgatnám. De erőszakoskodni, vagy "kíváncsiskodni" nem kenyerem, nem vagyok ilyen tolakodó lány/nő :)

2017. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!