Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

4 hónapja összejöttem a legjobb barátommal, én is fiú vagyok. A kapcsolatunk titkos, csak az én szüleim tudnak róla. Ő az anyjával, a nevelőapjával és a mostohabátyjával él, akikről eddig is tudtuk, hogy nem bírják a melegeket. Az elmúlt hónapokban minden rendben volt és nagyon boldogok voltunk (mindkettőnknek ez az első kapcsolata), tegnap viszont a barátom órákig sírt, miután átjött hozzám. Kiderült, hogy a mostohaapja olvasott valami hülye cikket Trumpról és teljes szónoklatot tartott arról, hogyan kéne a Dunába lőni az összes "elfajzottat", persze az anyja és a bátyja csak bólogattak. Most a barátom nagyon fél, úgy általánosan is, meg attól is, hogy kiderül mi van köztünk. Nem akarom, hogy ezért szenvedjen, azt pedig végképp nem, hogy emiatt szakítsunk. Mit tegyek? Tudnátok tanácsot adni? Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?

A barátom 16, én 17F



2017. jan. 23. 01:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Viszont az is igaz amit a kérdező utáni mondott, hogy TÉNYLEG vannak olyanok, akik .isan öltözködnek, csak azt nem tudom, hogy miért?? :D

Mindenesetre az "gáz" hetero létére... De ezt is betudom a "divatnak". De számomra akkor is enyhén szólva meglepő... Pedig már tényleg láttam ilyet :) Viszont annak ellenére, hogy nem ismerem őket, azért "nem merném" a tűzbe tenni értem a kezemet, hogy a magát heteronak valló, de így öltözködő (akár divatból is, mindegy) valaki az tényleg teljes mértékben hetero-e? :)


Mert én ezt úgy gondolom, hogy ha valaki nem akarja, hogy félreértsék, akkor nem is fog úgy öltözködni :D


Márpedig egy saját nemi identitását eldöntő "tény" az elég degradáló.. Tehát akkor vagy hülye az illető, (divat ide, v. oda), vagy pedig mégsem zizeg az a haraszt, ha nem fújja a szél :)


Ti mit gondoltok erről?

2017. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Hát nekem az a véleményem, hogy pont az a gyanús ha valaki túlságosan oda akar figyelni rá, hogy ne legyen lányos, bzis az oltozkodese, mert az azt jelenti, hogy még saját magában is bizonytalan :D és így akarja leplezni a melegségét. Ilyen nézőpontból is el lehet képzelni. Aki meg olyan ruhát húz ami neki tetszik és teszik rá ki mit gondol, az lenne a normális. De szerintem ez nem ennyire egszerű, én még mindig azt mondanám, hogy azért ivódott be, hogy a melegek bzisan viselkednek, mert csak ezeket látják, azok akik rejtőzködnek és nem válalják, azokat nem is ismerik. Szerintem melegek közt is vannak ilyenek is olyanok is.
2017. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Hát nekem az a véleményem, hogy pont az a gyanús ha valaki túlságosan oda akar figyelni rá, hogy ne legyen lányos, bzis az oltozkodese,"


De miért? Nem az a normális, hogy ha hetero férfi valaki, akkor nem úgy öltözködik, mintha másmilyen lenne? :)


Hetero nem tud másképp öltözködni, ha hetero :) Hiába tetszik is neki.. (mondjuk tegyük fel, hogy tetszik neki és ebből induljunk ki).

Akkor nem fog úgy öltözködni.. :)

2017. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Szerintem melegek közt is vannak ilyenek is olyanok is."


Igen, ez igaz. Én 2 különböző réteget figyeltem meg. És egyik a másiktól jelentősen különbözik :)

2017. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

"Mert én ezt úgy gondolom, hogy ha valaki nem akarja, hogy félreértsék, akkor nem is fog úgy öltözködni :D "

Én erre értettem, akkor pontosítok, az már rég rossz, ha valaki azért nem akar lányos ruhát felhúzni, mert mások kinézik meg félreértik :D, pont ez az hogy magába se biztos, mert ő csak azért nem veszi fel, mert fél mások gondolataitól. Az a normális, ha olyan rihába vagy ami neked tetszik.

2017. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Értettem elsőre is. De akkor se gondolom így. Egy cseppet sem lesz attól kevésbé magabiztos valaki ebben a témában, ha NEM AKAR úgy kinézni. Senki se akar úgy kinézni, hogy aztán ne legyen egyértelmű :)

Ezek nagyon kényes kérdések szerintem. Egyértelműségre kell törekedni, ha nem akarja, hogy mást is gondoljanak róla :)

2017. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
hát nelegyéje homokos
2017. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!