Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjak egy srácot randira?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik és gondoltam lépek... Jól elvagyunk együtt, sokat nevetünk és úgy gondolom, hogy tetszek neki, bár nem mernék rá fogadni. Mindig mosolyog rám, ha meglát és (szándékosan) felvidít, viccelődik. Annak a híve vagyok, hogy egy fiú lépjen előbb, de szeretnék vele tölteni egy kis időt. Érdemes lenne elhívnom? 14/l

2017. jan. 21. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Érdemes!
2017. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
egy sráácooot?:o Inkább egy lovat:o Én egy szúnyogot hívtam el, egész este együtt voltunk.=')
2017. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Az elvek görcsös követése helyett inkább cselekedj!

Tudod, az elvek nem fognak megvigasztalni, amikor azt látod, hogy összejött valakivel, aki veled ellentétben mert lépni...

És ha randiztok, vagy összejöttök, eszedbe ne jusson játszmázni, meg húzni az agyát olyan marhaságokkal, hogy csakazértse írsz neki, meg ilyenek. Mert akkor borítékolható, hogy hamar vége lesz.

2017. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

srácot? nem!!

ha ő nem veszi a lapot, akkor hagyjad..:)

14 évesen még ne! :D

majd idősebb leszel és találasz egy normális hapsit, aki veszi a fáradságot és tudja hogy első randinál a fiú kezdeményez :)

2017. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! ;) Meg gondolkodom rajta...
2017. jan. 25. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!