Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelembe tanácstalan vagyok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe tanácstalan vagyok! Mit tegyek? /többi lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy dolog amibe a tanácsotokat szeretném kérni. Szilveszterkor kezdődött...A BFF-emmel, Fannival lementünk szilveszterezni 22 körül. Ketten voltunk. Beszélgettünk, hülyéskedtünk, aztán elmentünk egy helyre. Ott volt pár 17-18 éves fiú, kocsiban, akik leszólítottak minket (Ricsi, Attila, Martin). Először kissé félénken mentünk oda...Beszélgettünk, ismerkedtünk egymással...Nagyon jófejek....Pár nap elteltével már sokszor találkoztunk és nekem megtetszett Ricsi, és én is neki. Nagyon sokat gondolkodok rajta, hogy összejöjjek e vele. Csak nagyon rossz, ha szakítunk, vége a barátságunk és a közös baráti körünk is fura lesz...És van itt még 1 bökkenő: Martinnak is tetszek. Viszont ő nem jön be nekem. És olyanokat mondott Ricsiről, hogy pl arra megy valakinél, hogy lefektesse és otthagyja.....Ezt megkérdeztem tőle és olyanokat mondott nagyon aranyosan hogy ez nem így van stb...És nem tudom hogy Martin csak azért mondta-e, mert bejövök neki, vagy mert igaz?

Annyira tanácstalan vagyok, mit tegyek? Napok óta ezen gondolkodok

17/L



2017. jan. 11. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!.

Szerintem errők úgy tudsz a legjobban tudomást szerezni, hogy kiismered Ricsit.A viselkedéséből rá fogsz jönni.

2017. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ők se azért hívtak oda titeket, mert új barátokra lett volna szűkségük, szóval ne a barátság miatt aggódj, ha akarod jöjj össze az egyikkel. az elég szemét húzás hogy a saját haverja ellen beszélt az egyik, ha igaz, ha nem. Én el tudom képzelni h csak le akar fektetni a gyerek, de ha így lenne, szerinted bevallotta volna? naná hogy nem. hazudni kell. Ha nem bánod hogy átvernek akkor vágj bele. De ez a félelem minden esetben ott van, ha még alig ismered a pasit, nem csak a te esetedben
2017. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a tanácsokat!

Akinek esetleg van még valami tippje, vagy átélt hasonlót, örülnék ha leírná!:)

2017. jan. 11. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd , hogy partyba vágjanak...úgy mindenki jól jár, te meg eldöntheted
2017. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!