Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom Sátánnak nevezett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom Sátánnak nevezett, szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem áldozd fel.
2018. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen kontextusban mondta?
2018. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék, ha Sátánnak neveznének. :D
2018. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem bunkónak, meg köcsögnek szokott hívni, mégis szeret:D

Én nem tudom, hogy milyen hanglejtésben meg szövegkörnyezetben mondta, de szerintem érzed rajta, ha szeretetből vagy gyűlöletből mondja.

2018. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Csak ezért megéri véget vetni a kapcsolatnak.

1 rossz szó és szakítás.

MOST.


Vagy mond meg neki,ha már te vagy a sátán,akkor véssen a földbe egy olyan sátán csillagot vagy miaz és töltse fel egy kecske vérével,majd annak egyen a húsából.

2018. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pentagram
2018. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem túl kedves becenév. Sugárzik belőle, hogy imád. Szerintem felejtsd el őt. Biztonság kedvéért szólj neki azért, hogy nem akarsz tőle már semmit, és felejtsétek el egymást, meg hogy valaha is jártatok; meg amúgy teljesen egymást. Elvégre 'a Sátántól' nem akarhat senki sem párkapcsolatot bizonyára. Tehát még azt is mondhatod neki, hogy "úgyhogy megkönnyítem a dolgodat, nem vagyunk többet párkapcsolatban, na heló."
2018. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!