Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek miért nem jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért nem jönnek be az emo/rocker lányok?

Figyelt kérdés
Én pont egy 14 éves emo-rocker lány vagyok, és mindenhol azt olvasom,hogy ti, fiúk, az ilyeneket nem kedvelitek... tapasztalni viszont mást tapasztalok, mert ennek ellenére sok fiúnak bejövök.. annyi lenne a kérdésem, hogy mi bajotok az ilyen lánaokkal, miért nem tetszenek nektek?:D
2015. júl. 20. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nekem a rocker bejön :D az emo nem.

16/f /rocker/

2015. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Rocker(inkább nu metálos) csaj vagyok, nem úgy tapasztalom, hogy ne jönnék be a pasiknak(mindig van kit lepattintani, foglalt vagyok)... :D Bár, én meg félig gamer is... Nincs a szemem feketére mázolva és nem öltözöm túl kirívóan, tehát nem mindenem fekete, sokszor van rajtam rózsaszín. Viszont nem mindegy, hogy emo vagy rocker valaki. Rockert sokat ismerek, nem mindegyiket narkósnak vagy alkoholistának kell képzelni... :) Sok köztük az olyan, aki csak szereti a jó zenét, mellette meg egy intelligens jó arc, akinek céljai vannak. :) Emo-kat is ismertem régebben, rájuk már tényleg jellemzőbb, hogy depisek, vagdossák magukat, stb. Egy ilyen pasi nekem sem kellett volna. Egyébként külsőt illetően, amiért az ilyen stílusúak nem jöhetnek be a pasiknak, legalábbis párom leginkább a goth/emo sminktől van rosszul. :'D 17/L
2015. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kérdező140 ***** válasza:
Én szeretem az ilyen lányokat ha akarsz irhatsz is. 14/F
2015. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én szeretem őket. küldj képet :)
2015. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy nekem nem jönnek be a rocker csajok? ( a kultúráltakról beszélünk) :)
2015. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 vagyok :)
2015. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!