Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok ilyen lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Olyan lányt aki hosszú idő elteltével is szeret. Nem ver át.Nem lusta beletenni dolgokat egy kapcsolatba(nem testire gondolok!). Nem féltékenykedik mindenre (persze nem is hagynám hogy oka legyen rá).Lehet vele rengeteget beszélgetni anélkül hogy idegesíteném. Nem csak akkor szeret ha kap tőlem valamit. Nem csak a kinézet fontos neki...

(hozzátenném nincs eltunyult rossz kinézetem, csak nem vagyok pávagyerek, meg nádszálvékony). Külsőre nem várok semmit, csak legyen igényes magára(pl.: sport)


Tudom hgy pont ilyen nem létezik :D de valami hasonló, aki normális és értékeli ha törődsz vele és nem szimplán leszarja mintha alap lenne...


Hiába próbálok ilyen lányt keresni.. eddig akiről pont az ellenkezőjét hittem volna az is a tipikus rétegbe tartozott (és 18volt értelmes kinézettel)

(könyvtárat, kávézót próbáltam a környéken és semmi :/)

16/F



2016. dec. 31. 02:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy pasiban se lehet igazán ilyet találni! ;)

17/l

2016. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Könyvtárba úgyis kellett mennem 1-2 könyv miatt és gondoltam megpróbálom...

Végső gondolatom talán ez az oldal volt, hátha van valaki hozzám hasonló, aki ide menekült csak ellentétes nembe :D


Tudom, hogy pasiba sincs :/

de ha elkerülik egymást az ilyen emberek akkor esélytelen, hogy egymásrataláljanak...

2016. dec. 31. 13:24
 13/20 anonim ***** válasza:
Esélytelen, főleg, mert ma már a kidobott mell/segg a lényeg, meg persze a kinézet. :)
2016. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Valami hasonló vagyok :P

15L

2016. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem mindenkinél azért :)

Lehetsz tőlem deszkalány is ha megfog a személyiséged...

Nem lesz kizáró ok ha azon múlna :)

2016. dec. 31. 13:52
 16/20 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen srácról hallottam még :D de akkor sok sikert :)
2016. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert az "ilyen" srác megtalálásában :D
2016. dec. 31. 14:45
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a válasz: Nem kell keresni és kész!!!!!!!!! Nem kell lányokkal foglalkozni, mivel még csak gyerek vagy, ha felnősz akkor meg azért nem kell lányokkal foglalkozni. Minek??!!?? Én 19 éves fiú vagyok és még nem is csókolóztam. Minek? Sz*rok a lányokra. Én más vagyok!!!!!!!!!
2016. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát, eddig kevés ilyet láttam. Javaslom, hogy ne őröld ezen magad. Tudod, az utóbbi évben (2016) volt egy olyan korszakom, amikor szétett a fene egy csajért. De a környezetemben nem volt (és most sincs) olyan, aki hű de nagyon tetszene. A legjobb az, ha minden hétnek, hónapnak megadod az értelmét. (pl. hobbi), ha tudsz, menj el, és találkozz az ismerőseiddel. Tudod, az egyedüllét nem jelent feltétlen magányt, te teszed max. azzá. Nem kell ezen rágódni, van még rengeteg éved, és egyébként biztos vagyok benne, h nem maradsz egyedül. :) 16f
2017. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Olyan lányt aki hosszú idő elteltével is szeret..."

Ennek egy kicsit ellentmond az, hogy 16 évesen keresel társat. Ebben a korban eleve nem lehet hosszú távra tervezni. Minél korábban lépsz egy kapcsolatba, annál esélyesebb, hogy rövid távú lesz. Bár ha neked 1-2 év hosszú idő, annyira lehet esélyed. Ennél hosszabb távra az olyan lányok között kell keresni, akik ennyi idősen nem fiúznak, ebből kifolyólag neked esélyed sincs náluk, mert te most akarsz csajozni. ;)

2017. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!