Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Már rég megdőlt, elavult az...

Már rég megdőlt, elavult az evolúcióelmélet? Minden vélemény jöhet!

Figyelt kérdés
Épp az előbb vitatkoztam ezen pár ismerősömmel. Tudni kell, hogy ők eléggé erősen ezoterikus beállítottságúak, tehát ez befolyásolhatja azt, hogy ők elavultnak nevezték. Ők azt állítják, hogy Darwin elmélete már rég megdőlt, ehelyett az emberek más bolygóról jöttek, kísérleteztek velük. Legjobb érvük, hogy ha van evolúció, akkor jelenleg miért nem látható a fejlődés? Tehát miért nincsennek fejlődésben lévő "leendő emberek". Én ezt elintéztem annyival, hogy a fejlődés nem egyik napról a másikra megy végbe, hanem több millió év, és ma is folyik. Persze lehet nincs igazam, én csak azt mondtam, amit eddig tanultam, de ennek ellenére nyitott vagyok más elméletekre is. Lehet, hogy sok civilizáció létezett már előttünk, mert ez teljesen elképzelhető, de hogy más bolygóról jöttünk volna, akár ez is végülis. De valahogy elég alaptalannak tűnik. Megosztanátok mit gondoltok erről? Minden vélemény jöhet!
2011. szept. 1. 17:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 Mitnézel válasza:
94%
mármint mi avult el rajta?
2011. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
2%
Tényleg elavult, de nem ezek miatt az ezoterikus f@szságok miatt..
2011. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
94%
Akkor hogy a jófenében alakultál ki? Ez olyan baromság mint amikor valaki azt állítja hogy ő nem anyagból van!
2011. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

1.

Hát, hogy nem így történt. Úgy értettem az elavulást.


2.

Akkor miért? Tudnál linkelni, vagy tömören elmondani?

2011. szept. 1. 17:55
 5/68 anonim ***** válasza:
93%
Az meg nagyon gyenge emberke aki nem veszi észre hogy ma is folyik az evolúció!
2011. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim válasza:

Valami ilyesmit én is hallottam, csak én nem ezoterikusoktól, hanem egy magát kereszténynek valló tanártól (és ő persze nem abban hitt, hogy idegen bolygóról származunk, hanem a teremtéselméletben).

Egyébként meg, hogy igaz-e vagy sem, azt nem tudom, én ehhez nem értek.

(Arra meg, hogy mi lehet az igazság, azt szoktam válaszolni, hogy honnét tudjam, nem voltam ott... :-D )

2011. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
92%
Pedig folyik ma is :-) Mellesleg mit vártak az ismerőseid? Hogy belemennek a vízbe és úszóhártyáuk nő?
2011. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 Mitnézel válasza:
25%
bocs nem olvastam végig.ez sem elképzelhetetlen mivel más értelmes faj nem él a földön rajtunk kívül több ezer fajból.ugyanakkor mutáció is lehet,vagy egyszerűen bármilyen ága lehet az evolúciós fejlődésnek.Nem csak hogy hosszú az evolúciós fejlődés de talán az embernek nincs annyira szüksége a természetes szelekcióra bár nem tudom miként fejlődhetett a madárnak szárny,repülni akart és megkapta vagy sem,de mi sok mindenhez eszközt használunk és talán nincs szükség szelekcióra ezért esetleg még lassabban is fejlődünk.
2011. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
85%
Én több évtizede látom a változást és meg is tudom figyelni mivel van ember akinek egyszerűen nincs megfigyelőképessége. Számtalan állat ötven év alatt nagyon változott aki nem látta a régi csótányokat pld az el se hiszi hogy mennyit változtak szinte nem is hasonlítanak a régi rovarokhoz.Sok madár a táplálkozásában pld nagyon megváltozott a verebek régen szinte csak magot fogyasztottak ma pedig sokkal több rovart fogyasztanak mint magot.
2011. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
84%

18:03


Az embernek úszóhártyája már nem nő mert visszafejlődött.Mindenkinek ott vannak az ujjai között a maradványai, vagy van aki a szemének se hisz?

2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!