Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik orszagba érdemes...

Melyik orszagba érdemes jelenleg költözni? 24/L

Figyelt kérdés

Egyedül elek, nemrég diplomáztam Skócia egyik legjobb egyetemén, marketing-management szakon. Jelenleg hazajöttem a szüleimhez amíg nem találok állást. Anyanyelvi szinten beszelek angolul, olaszul es németül. Mindhárom nyelvterületen éltem es tanultam az egyetem alatt. Arra lennék kiváncsi hogy a jelenlegi helyzetekhez mérten az alábbi orszagok közül hol érdemes elsősorban állást keresni.: Ausztria, Nemeto., Liechtenstein, Svajc, Olaszo., UK, Kanada, Uj-Zeland. Ha van egyéb javaslatotok akkor szívesen meghallgatom, nyelvtanulásban jo vagyok szóval ha más anyanyelvű országot javasoltok ami messze felülmúlja a többit akkor ra számok egy evet a nyelvtanulasra.

Előre is köszönöm az ÉRTELMES valaszokat.



2016. júl. 16. 19:16
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Hat érdekes elmelkedesbe kezdtetek. :)

Nem csak eszerint választok országot, de tény hogy Mo-n a legnagyobb az ellensegeskedes. Van ra egy nagyon jo peldam, ami velem történt par eve. Mikor gimibe kerültem, bekerültem egy uj városba, nem ismertem a helyet, a tömegközlekedést, stb. Meg szerettem volna kérdezni egy magyar járókelőt hogy hogyan jutok el A->B be es el se kezdtem a mondanivalómat mar tok bunkon hozzamvagta hogy hagyjam beken. Ellenben voltam kint Olaszországban egyetem alatt, ott is ugyan az a helyzet, uj környezet, stb. Megkérdeztem egy helybelit hogyan jutok el A->B be es érdekes módon nem csak elmagyarázta de egy darabon meg el is kísért hogy biztos oda találjak. Es Skóciában is sokkal kedvesebbek az emberek. Es erre meg számtalan megélt példát tudok felhozni; de nyilván részben neked is igazad van, tokeletes ország nincs :)

2016. júl. 20. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!