Kezdőoldal » Utazás » Szállások » S. O. S! Mi lehet ilyen...

S. O. S! Mi lehet ilyen esetben tenni ha a szálloda műszaki okra hivatkozva lemondja a szállást?

Figyelt kérdés

Péntek 18 óra körül kaptam meg a szálloda e-mail-ét miszerint műszaki okra hivatkozva nem tudom igénybe venni az előre kifizetett szállást amit hétfőn vettem volna igénybe,ez egy kupon oldalas szállás volt...de mit tudok ilyenkor tenni?Nincs valami törvény erre?

Az e-mail elég nyers volt semmi sajnálatot nem mutattak,megjegyzésként írták oda hogy munkanapokon érdeklődjek azt is pedig inkább e-mail-be tegyem.

Ez jogszerű így?Hogy 2 nappal előtte lemondják?


2013. aug. 3. 08:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Nem fogom magam hagyni..itt a nem is a pénzről van szó hanem arról hogy a nyaralásomat akarja elvenni és ez a legszomorúbb,mert szabadságot vettem ki,nem is beszélve arról hogy mennyire beleéltem magam...
2013. aug. 4. 05:48
 22/68 A kérdező kommentje:
Mindenkinek figyelem!A hotel Ibiza nincs bejegyezve mint adózó személy Siófok Önkormányzatánál!!!Az önkormányzattal beszéltem!!
2013. aug. 5. 08:22
 23/68 anonim ***** válasza:
ez egyre jobb lesz... :(
2013. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
Letezik egyaltalan ez a szalloda? Vagy csak kitalaltak egy nevet a kuponhoz es lenyultak a penzt?
2013. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim válasza:

Sziasztok.... én is az egyik "ibizás átvágott" vagyok... 1-jén mentünk volna...

Tud valaki azóta bármiféle infót? Nagyon mérges vagyok és várom a pénzem.... mi 2 kupont vásároltunk tőlük......

2013. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim válasza:

utolsó vagyok,ez az én kérdésem volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__szallasok__4651916-ma-..

2013. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim válasza:
Ja és én tudok még mobilszámot adni,amin "állítólagos" ügyfélszolgálatos hölgyek veszik fel a telefont... Ha szeretnétek,írjatok privit!!!!
2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim válasza:

Tisztelt Ibiza "átvágottak".

Sajnos, én is az áldozatok közt vagyok. Hogy sikerült az Ibizával egyezkedni? Milyen megoldások vannak, ami meg is valósult? Én jelenleg függőben vagyok. Az agyvizem az egekben!!

2013. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim válasza:
Az egyik barátunk ott volt ma Siófokon,elment a címre,el sem kezdődött a felújítás,a Hotel Pelso a régi tulajdonosával működik szépen.... egy lepukkant f*s. Bement a recepcióra,ahol azt mondták,ő a 40. érdeklődő, internetes átverés az egész... Beszéltünk ma a kuponosokkal,ők azt mondták,már néhány ember pénzét visszaküldte az állítólagos szálloda ügyvezetése és a többi is folyamatban... Nem értem az egészet,mind1. Azt mondták két hét...
2013. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

Remélem legalább a pénzüket visszakapjuk ha már a nyaralásunkat így tönkre tették!

A kuponoldal nekem azt mondta hogy azért nincs bejegyezve az önkormányzatnál mert 08.01.-én nyitotta volna meg a kapuit...de hát hogyha én valamit meg akarok nyitni valamit elsején akkor annak jóval előtte nyoma kéne hogy legyen...

Én is leakartam menni hátha ott többet tudok tenni (a vonatjegyek is megvoltak) de őrülök hogy nem tettem ha nincs ott semmi hiába mentem volna...így meg legalább a jegyeket vissza tudta váltani)

Ekkora átverést...

2013. aug. 7. 07:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!