Kezdőoldal » Utazás » Szállások » S. O. S! Mi lehet ilyen...

S. O. S! Mi lehet ilyen esetben tenni ha a szálloda műszaki okra hivatkozva lemondja a szállást?

Figyelt kérdés

Péntek 18 óra körül kaptam meg a szálloda e-mail-ét miszerint műszaki okra hivatkozva nem tudom igénybe venni az előre kifizetett szállást amit hétfőn vettem volna igénybe,ez egy kupon oldalas szállás volt...de mit tudok ilyenkor tenni?Nincs valami törvény erre?

Az e-mail elég nyers volt semmi sajnálatot nem mutattak,megjegyzésként írták oda hogy munkanapokon érdeklődjek azt is pedig inkább e-mail-be tegyem.

Ez jogszerű így?Hogy 2 nappal előtte lemondják?


2013. aug. 3. 08:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim válasza:
Benne vagyok, fogjunk össze!!!!!! Ennyire hülyének már ne nézzenek, hogy ismét írtak pár sort és azt hiszik ezzel befogják a szánkat. Ezt már eljátszották párszor, ennyi elég volt!!!!!
2013. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
Mi már meg is tettük a feljelentést, javaslom mindenkinek! Utána pedig érdemesebb lenne közösen ügyvédet fogadni.. Mi ha kell egyedül is végigcsináljuk, nem hagyjuk annyiban...
2013. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim válasza:
Utolsó, a rendőrséghez mentetek?? Vagy a fogy. védelemhez?
2013. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:

Mindkettőhöz. :-)

A fogyasztóvédelem max. annyit tud tenni, hogy tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat miatt eljárást indit ellenük. Ennek kérését 8 napon belül kell jelezni. Ettől a pénzünket nem kapjuk sajnos vissza.

Az igazságügyitől azt irták, hogy ha érdemben bizonyitani tudjuk a követelésünket, akkor per sem kell, hanem a jegyzőnél kérhető fizetési meghagyás, amit mondjuk ők megtámadhatnak, és akkor polgári perré alakul.

A rendőrségre egyelőre csak beadtuk a feljelentést, személyesen még nem beszéltünk velük...

2013. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Sajnos nemigen találtam aktiv fórumot ezügyben, pedig rengetegen vagyunk károsultak. Javaslatom: aki még nem tette meg, mindenképpen tegyen feljelentést. Arra gondoltam, hogy a facebookon nyitnék egy zárt hotel ibiza károsultak csoportot, ahol naprakészen tudnánk információt cserélni. Sajnos, amig nincs más tag, a csoportot nem tudom létrehozni, de aki csatlakozna egy közös perhez (ügyvédhez), vagy csak információt szeretne megtudni, keressen meg priviben és ha van rá érdeklődés, akkor elinditom a csoportot.
2013. szept. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim válasza:
Ti is kaptatok tegnap levelet?
2013. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
Mi nem..... Mi volt benne?
2013. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim válasza:
Hogy 25-éig kártalanítanak. Megnézem én azt... Bár mi megírtuk nekik, hogy köszönjük, itt befejeztük, nem várunk tovább rájuk, de addig megyünk, míg a pénzünket meg nem kapjuk, így vagy úgy!
2013. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

Nekünk nem irtak.

Ma voltunk a rendőrségen. Fontos! Aki feljelentést tesz, feltétlenül emlitse, hogy már több feljelentés is történt az ügyben, igy összevonják ezeket és mindjárt üzletszerüen elkövetett csalásról /büncselekményről!/ lesz szó, nem pedig alkalmi szabálysértésről...

2013. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 Helstáb Zsolt válasza:

Sziasztok!

Olvasom itt a sok bejegyzést és lehet, hogy van akinek már 5x küldtem most emailt amiatt, hogy én is fel akarom jelenteni ezt a Guzy Györgyöt. De mindenki olyan "bátor", hogy csak no name teszi a megjegyzéseit.


Légyszi adja meg, aki már tett feljelentést és tudja, hol tart az ügy, hogy hol és kit kell megkeresnünk, mert akkor sokkal egyszerűbb lesz csatlakozni és minél többen jelentkezünk, annál nagyobb az esély, hogy felgyorsul az ügymenet!

Szomorú, de ha jól értem már augusztusban fel lettek jelentve és most még októberben is csak írják a hitegető leveleket.

Amúgy a cég a Budapest, Hímző u. 9. cím alatt van bejegyezve, talán ezért a Bp. VIII. ker-i kapitányságnál van az ügy. A cégvezető Guzy György, de van azért asszem 2 társa is az ügyleteihez, az egyiket Mónikának hívják...

Milyen bájos, nem? Biztos róla kapta a vállalkozás a nevét,,,

Ja igen, a Hotel Ibiza mellett a poroszlói Club Thermál Hotelbe (bejelentett telephely, de a levélben mégis az volt, hogy "rajtuk kívül álló okból", a hotellel támadt nézeteltérés miatt nem tudják ezt a szállást biztosítani - tán meghasonlottak önmagukkal???), továbbá a zalakarosi Liget Hotelbe és a siófoki Panoráma Hotelbe "jegyet váltók" és pórul járók is csatlakozhatnak hozzánk!


Az infókat előre is köszönöm!

2013. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!