Kezdőoldal » Utazás » Szállások » S. O. S! Mi lehet ilyen...

S. O. S! Mi lehet ilyen esetben tenni ha a szálloda műszaki okra hivatkozva lemondja a szállást?

Figyelt kérdés

Péntek 18 óra körül kaptam meg a szálloda e-mail-ét miszerint műszaki okra hivatkozva nem tudom igénybe venni az előre kifizetett szállást amit hétfőn vettem volna igénybe,ez egy kupon oldalas szállás volt...de mit tudok ilyenkor tenni?Nincs valami törvény erre?

Az e-mail elég nyers volt semmi sajnálatot nem mutattak,megjegyzésként írták oda hogy munkanapokon érdeklődjek azt is pedig inkább e-mail-be tegyem.

Ez jogszerű így?Hogy 2 nappal előtte lemondják?


2013. aug. 3. 08:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Szia Zsolt!

Irtam az e-mail cimedre!!

2013. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

Szia Zsolt!


Nekem is írtál kétszer privátot de azért nem jelentkezem mert engem szerencsére nem érint, de borzasztóan felháborít ettől még!

2013. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 Helstáb Zsolt válasza:

Köszönöm annak, aki visszaírt! Végülis megtettem a feljelentésem - én a Pécsi Rendőrkapitányságon - mégpedig úri módon, otthonról, emailben. Bementem amúgy a rendőrkapitányságra, hogy személyesen feljelentést tegyek, de kis híján bűnözőnek néztem, mikor véletlenül odébb tettem a helyiségben a "vallatószéket"... Így ott inkább meghátráltam. Érezhető volt, hogy ilyen csipp-csupp ügynél 100x fontosabb ügyeik is vannak.

Szóval a feljelentést én is megtettem, talán valamikor megtalálja a többi feljelentést és pár éven belül össze gyűlik annyiunké, hogy kezdjenek vele már valami érdemlegeset...

Még annyi, hogy elírtam, Siófokon nem Panoráma, hanem természetesen a Fortuna Hotel az, ahol úgy tudom szintén nem megy mindig minden simán...

Üdv mindenkinek és kitartás!

2013. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 Zalai Dóra válasza:
Esetleg visszakapta már valaki azóta a pénzét?
2013. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim válasza:
Sajnos én is így jártam, nov. 26-28-ig volt a foglalásom. Teljesen vettem észre, hogy erről írtatok. Nekem beigérték, hogy meghosszabbítják a kuponom. Ez is csak kacsa?
2013. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 Zalai Dóra válasza:

Nekem már nyáron azt mondták, hogy meghosszabbítják az érvényességet, ezért november 6-8-ig volt foglalásom. Indulás előtt egy héttel közölték, hogy "a szálláshely tulajdonosának álláspontja változása miatt" /szó szerint/ nem használhatjuk fel a kupont. Felajánlották, hogy felhasználhatom helyette Siófokon vagy Balatonfenyvesen, de ebbe már nem is akartam belemenni. Kértem, hogy utalják vissza a pénzt. Azt írták, hogy november 30-ig teljesítik, de azóta sem érkezett meg, a legutóbbi e-mailemre pedig már nem is válaszoltak.

Tehát szerintem ez a meghosszabbítás is csak kamu, de ha belemész, akkor csak ők nyernek vele időt.

2013. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 Jessypearl válasza:
Csoportos perről tud valaki? Én is csatlakoznék, a fogyasztóvédelem azt válaszolta, hogy ő nem illetékes az ügyben, hanem az bíróságra (vagy békéltető testületre) tartozik. Láttam a net-en békéltetési eredményt is, a cég nem is jelent meg, semmire nem jutottak. Csak a csoportos per lehet a megoldás, mert egyenként túl kicsi az összeg, ezzel így nem foglalkoznak, csak enyhe szabálysértés lehet belőle. Egyébként meg többrendben elkövetett csalásról van szó, hiszen, ahogy a net-ről kiderül, emberek százait, de lehet, hogy ezreit csapta be. Embereket toborzok, akik benne lennének egy csoportos perben. Írjatok. Zsolt, neked is írtam.
2014. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim válasza:
Fizettek valakinek vissza pénzt ettől a cégtől? Mert én folyamatosan csak automatikus üzeneteket kapok.
2015. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!