Kezdőoldal » Utazás » Szállások » S. O. S! Mi lehet ilyen...

S. O. S! Mi lehet ilyen esetben tenni ha a szálloda műszaki okra hivatkozva lemondja a szállást?

Figyelt kérdés

Péntek 18 óra körül kaptam meg a szálloda e-mail-ét miszerint műszaki okra hivatkozva nem tudom igénybe venni az előre kifizetett szállást amit hétfőn vettem volna igénybe,ez egy kupon oldalas szállás volt...de mit tudok ilyenkor tenni?Nincs valami törvény erre?

Az e-mail elég nyers volt semmi sajnálatot nem mutattak,megjegyzésként írták oda hogy munkanapokon érdeklődjek azt is pedig inkább e-mail-be tegyem.

Ez jogszerű így?Hogy 2 nappal előtte lemondják?


2013. aug. 3. 08:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
MKB SZÉP-kártyával fizettünk, még mindig nem kaptuk vissza. Már meguntam a sok hitegetest, hazugságot, nem várunk tovább. Ma meg kerestem a fogyasztóvédelmet, majd meglátom, mit javasolnak ..
2013. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim válasza:

Borzalom, akkor ezek szerint mindenkit csak hitegetnek:( Sajna volt egy ilyen érzésem azért is kérdeztem rá, hogy ESETLEG VALAKI már visszakapta-e a pénzét??

NEM SZABAD ANNYIBAN HAGYNUNK!!!!!!!!! Ő meg röhög a markában!!

2013. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim válasza:
Még mi sem kaptuk meg... pedig átutalással fizettünk, nem szép kártyával.
2013. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi is ugyanigy jártunk 2 kupon lett kifizetve igérgetnek csak... Már ezen a héten fel se vették a telefont... Nm kis pénzről van szo...

Ki lenne abban benne h közösen egy ügyvédet fogadni?! Szerintem sokan örülnének neki akinek éppen nincs külön ügyvédre pénze h egyedül fizesse... És ha többen összeállunk sztem nagyobb eredménye lenne. Nagyon elvok már keseredve m nm kis pénz. Kérem aki ezt támogatja az irjon! Anett

2013. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim válasza:

Elnézésüket kérjük , hogy még nem kapták vissza az összeget. A hotel meg nem nyitása minket is komolyan megviselt anyagilag, ezért fordulhatott elő, hogy még nem került sor az utalásra. Ügyfélszolgálatunk túlterheltsége miatt kérjük további kérdéseiket email-ben tegyék fel, melyekre válaszolunk. Ezen email kiküldését követően folyamatosan tájékoztatjuk Önöket a helyzetről. A befizetések sorrendjét tartva lehetőségeinkhez mérten folyamatosan kártalanítunk mindenkit. Amint a kártalanítás megtörtént a kellemetlenségekért minden vendégünk további kompenzációban fog részesülni ami jelenleg kidolgozás alatt van, erről szintén email-ben fogjuk tájékoztatni. Az ügy elhúzódását elkerülve az egyéb jogi utak kihagyása mellett még kis türelmüket kérjük. Minden vendégünk teljes mértékben kártalanítva lesz, ennek figyelembe vételével kérnénk a kellemetlen konfrontációkat szíveskedjenek kerülni.


MA EZT A LEVELET KAPTAM TŐLÜK!!!!

2013. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
Mi is megkaptuk....
2013. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
mármint a levelet, nem a pénzt...
2013. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim válasza:
mi is megkaptuk...a levelet. vissza is írtam!!!! Ti?
2013. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi viselhette meg őket anyagilag, mikor a címen szereplő hotelre biztosan nem költöttek egy fillért sem. Felmerül a kérdés: hol van a pénzünk?! Nem kevés emberről, ebből kifolyólag rengeteg pénzről van szó....
2013. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim válasza:
Mi is megkaptuk ezt a mailt... Ez egy nagy semmi ismét.. Kicsit megijedtek azért dobtak valamit. De a pénz sehol.. Kérem aki benne lenne majd esetleg bármiben h összeálljunk az irjon.. M ez nm vicces már amit csinálnak...
2013. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!