Kezdőoldal » Utazás » Szállások » S. O. S! Mi lehet ilyen...

S. O. S! Mi lehet ilyen esetben tenni ha a szálloda műszaki okra hivatkozva lemondja a szállást?

Figyelt kérdés

Péntek 18 óra körül kaptam meg a szálloda e-mail-ét miszerint műszaki okra hivatkozva nem tudom igénybe venni az előre kifizetett szállást amit hétfőn vettem volna igénybe,ez egy kupon oldalas szállás volt...de mit tudok ilyenkor tenni?Nincs valami törvény erre?

Az e-mail elég nyers volt semmi sajnálatot nem mutattak,megjegyzésként írták oda hogy munkanapokon érdeklődjek azt is pedig inkább e-mail-be tegyem.

Ez jogszerű így?Hogy 2 nappal előtte lemondják?


2013. aug. 3. 08:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem hogyan sikerült nem létező hotelbe foglalni. Meg se nézitek létezik-e a hely ahova foglaltok???
2013. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:

Nekünk ma vissza érkezett a pénz! :-)

Akkor gondolom majd mindenkinek visszautalják!A nyaralásnak fuccs de legalább a pénzünket nem buktuk el!

2013. aug. 7. 13:09
 33/68 anonim válasza:
Na akkor gyorsan megnézem én is ! Mindjárt írok!
2013. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim válasza:
Mi nem kaptuk meg..... nektek milyen összegről volt szó? Mikor fizettétek be?
2013. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:

Mi is bebuktuk....

És mielőtt jönnek az okos hozzászólások, igen, utánanéztem.

A legelső dolgom az volt a kupon kifizetése előtt, hogy rákerestem a névre, címre. Mivel nem találtam, felhívtam a megadott számokat, ahol azt mondták, hogy a régi Hotel Pelso-t újítják fel. A Pelso-nak próbáltam a talált vezetékes számát hívni, de nem volt elérhető, így elhittem, hogy a felújítás miatt van. Konzekvenciát levontam.

Akik a kuponos oldalnak utaltak, nekik szerencséjük van, ahogy olvasom, ők legalább a pénzüket visszakapják.

Mi az "üzemeltető" másik szállodájának, mondjuk ki: Poroszló, Club Thermál Kastély névre és címre utaltunk SZÉP-kártyáról, sokkal nehezebb dolgunk lesz. Állítólag csak csütörtökönként utalnak (ami valljuk be már elmúlt) és az egyenlegnek nyoma sincs...

Most vagy visszautalják a jövő7-en vagy futhatunk a pénzünk után, de az biztos, hogy nem fogjuk annyiban hagyni.

Akit érdekel az üzemeltető cégkivonata (Mona Hotel Kft.), annak nagyon szívesen elküldöm e-mailen. A cég fióktelepe a poroszlói cím.

2013. aug. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:
26980 ft-ot amit 07.15.-én küldtünk,és a mi részünkről befizetés történt.
2013. aug. 9. 08:44
 37/68 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki SZÉP-kártyával fizetett és már visszakapta?
2013. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
SZÉP-kártyával fizetettünk, ma írtak a hotel ügyfélszolgálatától, hogy folyamatban van az utalás. Ha megérkezik, jelezni fogom!
2013. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim válasza:
Nem ertem, hogy senkinek nem jut eszebe panaszt tenni a fogyasztovedelemnel?????Ok pont ezert vannak, hogy az ilyen csalokat kiszurjek es jol megbuntessek!Ti vagytok a karosultak, fogjatok ossze, es jelentsetek fel oket mindannyian!!!
2013. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim válasza:

Szép kártyásokat kérdezném valaki visszakapta már a kupon árát?? Mi már sok hitegető levelet kaptunk, de persze pénzt vagy Szép kártyára visszautalást nem!!!!!:(

Köszi a választ!!!

2013. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!