Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehet velem az Eos Faktor?

Mit tehet velem az Eos Faktor?

Figyelt kérdés

Összejött a T-Mobilnál egy kisebb-nagyobb tartozásom. Természetesen nem direkt modon totál munkanélküli lettem,átvette az Eos Faktor. Ők hívtak egy párszor telefon,kb 2-3hétre leszálltak és most küldtek egy smst ami igy hangzik:


Önnel szembeni követelésünket ÁLLAMI KÉNYSZER igénybevételével fogjuk érvényesíteni.Mire számíthatok?Természetesen hamásnem részletben szeretném kifizetni,de jelenleg most erre sincs esély. Ezt ők ugysem fogják megérteni,mert max 1héten belül várják az első részletet...szóval ez kilőve.


2011. jún. 15. 18:18
 11/100 A kérdező kommentje:
de nem értitek a lényeget....megy bíróságra,meg blablabla...ROHADTUL NINCS A RUHÁIMON KÍVÜL TULAJDONOM. börtönbe meg csak nem fognak zárni : ))))magyarul igy mivan?ha azt mondom,hogy öcsém majd akkor fizetem a részletet rendesen ha lesz melom,akkor mehet 10bíróságra is,és felmehet 500ezerre is,akkor is lefogom szarni,a behajtok meg nyugodtan csengessenek,hisz mint mondtam már. NINCS TULAJDONOM.SE HÁZ,SE AUTÓ,SE SZ.GÉP,SE SEMMI.na így mit lehet tenni???????????????????????????max 1 dolgot. kamatoztatni ezerrel.én meg erre azt mondom.háváj dizsi napfény. majd ha lesz melo,lesz részletfizetés.addig meg lehet barkobázni.csákány
2011. jún. 15. 20:55
 12/100 A kérdező kommentje:
ja és még annyi,hogy lehet "kisember vagyok"pénz nélkül,viszont azért nekem is vannak kapcsolataim.és ha én azt mondom,hogy hiába ment fel 400rugora a kamatok miatt,én akkoris csak a százvalamennyimet fogom kifizetni és kész.hülyének hülyének lehet nézni bárkit,akkor többet akkorsem fogok kifizetni ha fejreálltok.na majd akkor én is eresztek pár telefont,mert jópár ügyvéd meg bíró ismerősöm nekem is van.1x kell felhuzni engem is...cetere cetere :)
2011. jún. 15. 20:58
 13/100 anonim ***** válasza:
49%
A kapcsolataidon csak jot mosolygunk, napjaban kb. 200 ilyen "fenyegetest" kapunk. Beszeltunk mar ugyvedekkel, semmi extra. Birosagra fog menni az ugyed, majd megkapod kamatos kamattal, perkoltseggel egyutt. Azt meg ki kell fizetned, kulonben az uj munkahelyeden rogton vonjuk a penzt. Vagyis nem mi, hanem a birosag. Adosok bortone mar egy jo ideje nincsen, szoval batran ucsoroghetsz otthon, az minket nem hat meg, de a birosagot sem fogja. Sem a kapcsolataid...
2011. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 A kérdező kommentje:

jaj neharagudj,nem fenyegetésképpen szántam csak azért írtam le,hogy vegyétek észre magatokat picit :) nomeg a "napjainkban 100beszolásbol"még igaz lehet 1-2az életben ;)ismersz?nem :) még mindig szándékomban áll kifizetni ahogy lesz munkahelyem csak utálom ezt a tipikus hányinger hozzáállást..."kérj kölcsön valakitől"

ba@meg,ha tudnék szerinted nem kértem volna?...namind1.

kamat meg a francot érdekli fiatalon....előttem az egész élet,majd kilesz fizetve :)

2011. jún. 15. 21:26
 15/100 A kérdező kommentje:
halvány gőzöd sincs,hogy a fizetéseket manapság hogy ellehet intézni : ))))magyarul: ne aggódjatok,ha lesz melom fizetek részletet.addig meg ne erőlködjetek.tudom,hogy ez a melotok és megkell tenni a felszolításokat meg ezeket....de felesleges.nemcsak nálam,hanem a hasonlo helyzetben levő embereknél is.jóéccakát!: )
2011. jún. 15. 21:38
 16/100 anonim ***** válasza:
Igen, nekunk ez a munkank, mi ebbol elunk. Sajnalatos, ha az ember elveszti az allasat, de olyan hitelesek vannak, hogy neha el se hiszem. Elore kell gondolkodni, ma van munkad, lehet, hogy holnap nem lesz. Sajnos ez a szolgaltatot hidegen hagyja, igy aztan minket is. Felolem fizethetsz tripla annyit, en ettol tudok aludni, csak a te logikadat nem ertem. Mindegy, majd kapod a napi 10 smst, a heti 4 hivogatast, aztan ha, peched van teged rakunk jogira. Mindig gyujtogetunk par szazat, es egyszerre rakjuk le oket. Ha van valami radikalisan flegma, vagy nulla fizetesi hajlandosagu, akkor azt rakjuk elore. Nem tudom miert eri meg neked a 70 ezres szamlabol 170 ezrest csinalni. Fiatalon meg plane. Na mindegy, ez mar a te dolgod, keress allast, aztan kerj reszletes fizetest. Arra szamits, hogy min. havi 10 rugot kerni fogunk, annal kevesebbre nem lesz lehetoseg.
2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
35%
Nincs hányingered magadtól,hogy ez a "munkád"?Annyira szánalmasak vagytok,amikor hívogattok,már fel sem vesszük a telefont,mert mindíg ugyan az az unalmas szöveg...
2011. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
42%
Nem, egyaltalan nincsen. Ez is egy munka, ha nem en hivogatnek, megtenne mas. Egyebkent semmilyen munka nem szegyen. (a prostitucio az en szememben az) Nekem sem orom, hogy az ilyen idegbeteg emberek nyekergeset hallgatom egesz nap. Elhiheted....Valamibol meg kell elni. Nyugodtan hagyhatod csorogni a telot ha hivunk, a kivalasztas veletlenszeruen es ajanlva megy a jogra. Majd ne nagyon lepodj meg ha egyszer peched lesz, mert lesz. :)
2011. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 A kérdező kommentje:

nekem már vagy 3 számuk bevan írva a telóba...de ne aggódjatok,van még hely : ))))))))))))


kedves alkalmazott te beszélsz nekem a logikáról?akkor elmondom kihangsulyozva mert úgy látom,hogy ahhoz a céghez akár én is elmehetnék dolgozni...


vannak helyzetek az életben amikor tényleg úgynézki minden,hogy zsir.és egyik percről a másikra nem zsir.a szerződéssel te nekem ne gyere mikor kereskedelemben nyomattam anno az üzletkötéseket.szerintem pont tisztába vagyok azzal,hogy mifán terem 1 szerződés. és hát igy paff,a baro dolog betett. na most mint kiemeltem kiemelem megint,ahogy ugy adja lehetőségem,fogom fizetni márcsak azért is mert van annyi logikám és saját magamtól lenne hányingerem ha örökké igy kellene élnem.én csak azt próbáltam kihangsulyozni és segítek mert úgy látom,hogy nem veszed észre,,,halál nyugodtan alszom én is,és legkevésbé sem érdekel most ezaz adóság. minden napom király hisz van mire de magyarázkodnom miért is kéne. vannak fontosabb dolgok is mint a majomkodás a tartozás után.úgy gondolom fontos a sorrend.majd ahoyg lesz egy fix keresetem,úgy én is elkezdem fizetni.és,hogy miért utál titeket mindenki?nem biztos ,hogy azért mert telefonáltok...csak lehet lekéne szállnotok a földre és nem úgy beszélni velünk mintha ti faragtátok volna a spanyol viaszt...mert hogy ti semmivel nem vagytok többek mint mi,az is biztos :DDDD addig is további kellemes napot! : )

2011. jún. 17. 09:02
 20/100 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit sántít a hozzáállásod.

Rengeteg ember kerül hasonló helyzetbe. Eklatáns példa a lakáshitel.

Ott még nem tartunk, hogy akinek tartozik valaki, szépen elteszi a fiók mélyére a tartozást és majd ,mondjuk 3 év múlva előveszi és rákérdez, hogy óhajt-e kedves ügyfél fizetni?

Te kölcsönadsz valakinek. Megbeszélsz egy időpontot, amikor kéred vissza a kölcsönt. Adós jelzi, bocs, haver, majd egyszer, ha úgy hozza a sors, megkapod a pénzedet. Kevés ember tenné meg, hogy rálegyint. A legtöbben bizony megpróbálják a jogos igényüket érvényesíteni. Aztán embertől függ a módszer.

2011. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!