Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehet velem az Eos Faktor?

Mit tehet velem az Eos Faktor?

Figyelt kérdés

Összejött a T-Mobilnál egy kisebb-nagyobb tartozásom. Természetesen nem direkt modon totál munkanélküli lettem,átvette az Eos Faktor. Ők hívtak egy párszor telefon,kb 2-3hétre leszálltak és most küldtek egy smst ami igy hangzik:


Önnel szembeni követelésünket ÁLLAMI KÉNYSZER igénybevételével fogjuk érvényesíteni.Mire számíthatok?Természetesen hamásnem részletben szeretném kifizetni,de jelenleg most erre sincs esély. Ezt ők ugysem fogják megérteni,mert max 1héten belül várják az első részletet...szóval ez kilőve.


2011. jún. 15. 18:18
 31/100 anonim válasza:
82%

Na most már én is hozzászólok, én is ott dolgozom egy ideje.. legfontosabb amit szeretnék közölni, hogy ha jól olvastam akkor az egyik kommentelőnek meg voltak a megfelelő iratai, mégis úgymond -elnézést a szóhasználatért- b@szott beküldeni, mert hogy mekkora poén. Szerinted hivatalos papírok nélkül mi honnan tudjuk, hogy neked a bíróság döntést hozott?

Arról nem beszélve, hogy valakinél olvastam, hogy viccből más számokon telefonál be!? Akkor most annyit szeretnék mondani, hogy pont az ilyen hozzáállások miatt tartunk ott ahol tartunk. Mert mikor kitelefonálok és hallom a kérdéseket, hogy "de fizetjük rendesen, miért hívnak, miért kapunk sms-t" őket sajnálom.. de pont az olyan emberek miatt van ez, akik sz@rnak az egészbe és viccet csinálnak belőle. Nem érzem magam 'Istenkirálynak' mikor dolgozom és telefonálok. Dolgozni megyek be, az még csak ráadás, hogy munkám közben tapasztalom, hogy vigyázzak az életben, és vigyázzak azzal hogy mit írok alá.. de már diák fejjel is tudom, hogy a kölcsönt meg kell fizetni. És szerinted majd TE döntöd el hogy mikor mit fogsz visszafizetni? Hol élsz te? Tartozásod van, és kénytelen leszel kifizetni az utolsó fillérig. Vagy keménykedsz tovább és majd valahogy kifizeted? És mi van ha majd évek múlva azt a nagy összeget már sehogy nem tudod majd kifizetni? Tisztában vagy vele hogy az adósság ugyanúgy öröklődik akár bármiféle vagyon vagy ingatlan? És lehet nincsenek gyermekeid, de szülői ág vagy oldalág is simán örökölhet..

Úgyhogy nyugodtan hagyjátok csörögni a telefont, én szeretek olyanokkal beszélgetni akik tényleg meg akarják oldani a problémájukat és nem a 'nemiszervük ritmikus húzogatásával' töltik az időt..

2011. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim válasza:
Gyerekek.!!! El ne higgyétek már hogy EZ! ott dolgozik! :D Ha még is akkor nagyon sötét. Végig olvastam az összes hozzászólását és vörösre röhögtem magamat. Nekem is van tartozásom ami náluk van. Nem tudnak mit tenni. Honnan tudom ezt? Onnan hogy nagybátyám tényleg ott dolgozik. :D Nah meg a család ügyvéd barátja is ezt megerősítette. Szóval kitartást és no para. :) én csak annyit üzenek neked(mármint az eos-os dolgozónak aki itt annak mondja magát) hogy: eriggyé f*szt verni mert látom unatkozol. :D
2011. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 A kérdező kommentje:
gyerekek már most tapasztalom a dolgokat...én nem parázok már,hogy miért is...leírtam százszor kb. 1dolgot aláírok mert beszéltem pár igazán embernek mondható művelt komoly emberekkel...,hogy a kamat jön rá rendesen.de épp ezért fogom majd elkezdeni kifizetni részletben.én csak annyit fűztem ehhez és azt akartam tudatni,hogy azért mert smst küldtök smst meg telefonáltok,attól még nemfogom tudni MOST elkezdeni fizetni.:D ha olyan baromi magas,akkor állítok egy tiltást a telefonon,és megvan oldva ez a qva nagy probléma gyerekek.én is mondhatom,hogy nem kis pályázok :) aloha!
2011. júl. 13. 05:57
 34/100 anonim ***** válasza:
ha felhivnak anniyt mondj: téves hivás, te nem az a személy vagy :D
2011. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
Erről az egészről eszembe jutott a NAvnak a fekete listája.. magánszemély xy-on z milliós tartozással... újság megkereste lakcim alapján a személyt, lakcimen ugyanolyan nevű személy lakott: ön xy, igen. Önnek van z millios tartozása a Nav felé.. oooh, az a xy nem én vagyok! és ennyi volt, nem ő az....
2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim válasza:
helló, van egy ügyem az eos faktornál és láttam, itt a beszélgetésben, hogy van egy eos faktor dolgozó! hozzá szeretnék szólni, hogy írjon egy e-mail címet amin feltudnám vele venni privátban a kapcsolatot, mert lenne pár kérdésem a saját ügyemmel kapcsolatban, mivel telefonon nem voltak túl segítőkészek. Köszönöm
2011. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok az és segíthetek, ha gondolod, de nem tudnál adni egy mail címet, mert amivel itt vagyok, már ezer éve nem használom és ha írnál nem tudnám elolvasni. :)
2011. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim válasza:
Szia! Lovasz70@citromail.hu
2011. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim válasza:

Várnám a segítséget mert már szinte naponta zaklatnak.

Vagy fizessem be az egészet? remélem te tényleg segítesz és nem csak egy szájhős vagy.

2011. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
Kuldtem privit, vegul erre a cimre amit itt hasznalsz. Bocsi, hogy nem valaszoltam, de nem voltam net kozelben, remelem meg nem keso.
2011. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!