Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehet velem az Eos Faktor?

Mit tehet velem az Eos Faktor?

Figyelt kérdés

Összejött a T-Mobilnál egy kisebb-nagyobb tartozásom. Természetesen nem direkt modon totál munkanélküli lettem,átvette az Eos Faktor. Ők hívtak egy párszor telefon,kb 2-3hétre leszálltak és most küldtek egy smst ami igy hangzik:


Önnel szembeni követelésünket ÁLLAMI KÉNYSZER igénybevételével fogjuk érvényesíteni.Mire számíthatok?Természetesen hamásnem részletben szeretném kifizetni,de jelenleg most erre sincs esély. Ezt ők ugysem fogják megérteni,mert max 1héten belül várják az első részletet...szóval ez kilőve.


2011. jún. 15. 18:18
 51/100 anonim ***** válasza:
36%

Még egy üzenet az EOS faktorosnak: Honnan fizessen bármit az a jó ember ha nincs pénze/munkája? Szüljön? Ti is csak okoskodni tudtok, de az ember helyzetét megérteni nem. Csak fenyegetni és úgy beszélni az emberrel, mint a kutyával. Így, hogy várjátok el, hogy bárki fizessen? Ha már felhívtok zaklatni ismeretlenül flegma bunkó hangnemben legalább ne fenyegetőzzetek. Egyszer nagyon meg fogják ütni a bokájukat az ilyen cégek. Családokat és életeket tesztek tönkre, mert a borsónyi troll agyatokkal nem fogjátok fel azt, amit az ember mond. Veletek megegyezni sem lehet, mert csak a saját hülyeségeteket hajtogatjátok, azt meg sem hallgatjátok, amit az ember ajánl és teljesíteni tud. Olyan lehetőségeket akartok rákényszeríteni másra, amit nem tud teljesíteni.


Ennyik vagytok. Buta, bunkók.

2012. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim válasza:
2012. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim válasza:
68%
egyetlen egy faszi volt az EOS faktoról aki felhívott,gyerekek az egy egyenes gerinces és jófej rendes csávó volt. ő nem bunkózott,ő halál nyugodt volt ,EMBERIEN beszélt velem és az én érdekeimet nézte. de ennyi. a többi te@ves ri@anc meg csak okoskodik azt mikor nem hallottam meló közbe,hogy mondta a nevét rákérdezek,hogy elnézést mégegyszer kérdezhetném,hogy kivel beszélek mert nem hallottam akkor "Uram,maga süket"? meg ilyen dumák esküszöm személyesen találkoznék vele egy pofont lekevernék az ilyennek ott ülsz egy kis szobában amíg engem már külföldön is elismertek gondolkozzál már egy kicsit azért mert valakinek tartozása van közel sem jelenti azt,hogy Te bármivel is több vagy nála SŐTT...XD...áhh. :))))
2012. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim válasza:
Nekem meg még tartozásom sincs és mégis több mint fél éve hívogatnak, hetente többször is. mikor visszakérdezek hogy milyen hivatalos papír alapján követelőznek, akkor meg gyorsan elköszön és 2 nap múlva egy másik Eos-os telefonbetyárral kezdem előről. De ezeket se tanították meg beszélni, csak fröcsögve ugatni. felháborító amit megengednek maguknak. mikor visszafenyegetőztem hogy feljelentést teszek zaklatásért, azt mondta hogy törvény adta joga hívogatni minden nap 7-21óráig. hát nagyon kíváncsi lennék arra a törvényre...
2012. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 nagylaszlo65 válasza:
Nekem is írt a cég, én mailban is, ill. privi üziben is írtam, de válaszra sem méltatnak, pedig a szolgáltatóm szerint nem valós a követelésük! Na ennyit az öt napos kapkodásról!
2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 adósjelölt válasza:

ziasztok

Nekem valóbban volt tartozásom feléjük érdekesség,hogy be fizettem feléjük 40 000 Ft tót 46 000 Ft bol mikor feltűnt,hogy valami nem stimmel elkezdtem kutakodni,hogy mi történt a szolgáltató eladta beltéri egység kártérítési árát is T-hom fél év levelezés után nagy nehezen megküldték a papírt,hogy tévedtek természetesen eljuttattam a másolatot az Eos Faktornak is mig a zaklatások alatt többször tájékoztattam őket,hogy nem jó az összeg amit követelnek.Közjegyzőknek mindig válaszoltam,hogy nem ismerem el a tartozást(tudni kel ,hogy elmúlt év során több közjegyzőt is meg bíztak egy a bíróságig vitte ami elutasította a kérelmüket)most ezeket az összegeket akarják be hajtani rajtam nem is érdekli őket,hogy már ők tartoznak nekem.Ma ismét fel hívtak ,hogy 30 000 Ft Fizessek vagy be hajtás lesz,hála az égnek időközben rendben jöttem anyagilag olyan pert akasztok a nyakukba :)

2012. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
Na szóval...Még hogy ez is egy munkahely??? Az állami ítélet végre hajtónak is az volt! Nem kötelező elfogadni. Gyomor kell hozzá, az biztos. Zaklatás: BTK 176/A § 1/ ...rendszeresen, vagy tartósan mást háborgat, annak AKARATA ellenére /Pld./ telefonon...1 évig terjedő szabadságvesztéssel sújtható...Rákkutató akar lenni fiatalember? Már közel 3000 éve megvan az orvosság a rák ellen!!! Elévülési idő ez esetekben 5 év!!! Örökölni csak egyenes ágon lehet. Személyiségi jogokat sért az, aki az ügyfele adatait, annak írásbeli engedélye nélkül 3. személynek/cégnek kiadja. Elzárásos büntetés is járhat érte. A lakásod-házad ajándékozd elegyenesági hozzátartozódnak-illetékmentes! Vagy családod egy tagja legyen a haszonélvező! Adós fizess! De nem a csalással felturbózott összeget! Vannak országok, ahol halálbüntetés jár kamatszedésért!!!
2012. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 sner válasza:
52%

:)

Milyen szép is ez a Magyarország nem?

olvasgattam annak a személynek a hozzászólását aki ott dolgozik és hát elszomorodtam ezt írta:

"Birosagra fog menni az ugyed, majd megkapod kamatos kamattal"

Ez azért elszomorító hogy ugyan azok vagytok mint az uzsorások merthogy kamatos kamatról beszélsz mint az uzsorások őket lecsukják ti meg éltek mint hal a vízben EZ MAGYARORSZÁG

Ezt soha nem értettem hogy mennek rá a kamatok??Miből tevődik össze?De egy a lényeg UZSORÁSOK vagytok mind egytől egyik.

Bocsánat a hangnemért de tökön fogva kellene egytől egyig felkötni...

2012. szept. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim válasza:

Én is kapcsolatban vagyok a céggel... :(

Valós tartozást vettek át - amire, gondolom rátettek kezelési költség címén egy kicsit - de az az érdekes, hogy ha ezt egy összegben kifizetném akkor 220e Ft-al lennék könnyebb, részletre pedig 260e Ft-ot kóstálna a dolog. Ez teljesen jogszerű?

2012. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim válasza:
Szia! Én is dolgoztam ott gyomorforgató az egész!! Nos először is valóban nincs szó végrehajtásról, kicsit gondolkozzunk, vajon megéri-e az államnak fiztetésmeghagyást elindítani egy olyan ember ellen- már bocs, aki a egy kisebb összegű számlát nem tudott kifizetni, se tulajdona se semmije, ergó nem tudják mire rátenni a kezüket, a kamat csak nő, ami az államnak a pénzébe kerül...ergó ők sem hülyék...Semmit nem fognak csinálni, nen aggódj, ám a 3. személynek adatkiadást nem tudod feljelenteni mert 2 millió kiskapu van erre. Egyébként, meg úgy gondolkozz, hogy a neked telefonálók 90%-a minimum diák, akik külön képzésben részesülnek hogyan legyenek vérmesek és ijesztőek.....
2012. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!