Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/265 anonim válasza:
70%

Kedves válaszolók!


Kezd a dolog 'mlm-nem emelem' :) párharc lenni. Két féle embert ismerek, van aki utálja és van aki ... nem nem az amire gondoltok VAN AKI KERES VELE. Vagy sokat vagy keveset. Kinek mi a sok és a kevés.


Idézek:

"Nagyon igaz a mondás amit hallottam nemrég, hogy MLM-ben csak olyan termékeket értékesítenek amit a való életben képtelenség eladni"


Mi van azokkal az mlm-ekkel amik nem termék alapúak? Befektetéssel foglalkozó, szolgáltatással foglalkozók? Nem veszel semmit mégis keresel vele :)

Olcsóbb lesz a számlád vagy a pénzed többszöröződik (még mindig nem vettél semmit!)te keresel vele! Vagy én :)


Engedjetek meg még két észrevételt:

1. úgy szólni hozzá egy kérdéshez amiről nincs fogalmad, kicsit kellemetlen, legalábbis számomra: "Jaj, ezekszerint MLM!" Szóval nem tudtál semmit eddig az üzletről!


2. "Nagyon igaz a mondás amit hallottam nemrég" TE MAGAD HALLOTTÁL MÁR EGYÁLTALÁN EGYETLEN EGY MLM ELŐADÁST?

Most jön a :Tudom -tudom "piramis" : mindenkinek ajánlom gondolkozzon el azon hol dolgozik és rajzolja fel a saját munkahelyét. Vannak a gályázók(alsó szint dolgozó)szélesen rajzol sokan vagytok, felette csopvez(kisfőnök) kicsit kevesebben. Majd felettük osztályvezető-k, majd igazgató-k, majd a nagyvezír izgató. Nem úszod meg nincs vége: van a tulajdonos is ,egy jobb cégnél ő már nem dolgozik csak leossza a melót. Ha ezt felírod egy lapra 3 egyenes vonalat húzol köré kijön egy büdös nagy piramis. :) Hol is dolgozol? Mivel foglalkozol?


Van egy rossz hírem: ma Magyarországon az átlag ember 2 féle módon juthat legálisan! akár több milliós bevételhez egy évben(ksh adatok alapján az átlag fizetés 211e/hó, ja bruttó, évi 2,5M - a költségek).Szóval több milliós bevétel: biztosítási ügynök lessz(bruttó 480 átlag/hó) vagy mlm-ezik(nem találtam ksh adatot, több ismerősöm is 7 számjegyű jövedelme van). Ha valakit érdekel tudok mutatni több lehetőséget, akár személyre szabottan is.


Üdv.

2011. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/265 anonim ***** válasza:
64%

Krysz!


Valamit még kifelejtettél. Egész pontosan a bankokat. Mert ugye oda is beteheted a pénzed és már kapsz is rá kb 8% kamatyon öö kamatot. Csak azt felejtik hozzátenni ,hogy 6.5% az infláció meg ilyen levonás meg olyan levonás.

2011. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/265 A kérdező kommentje:
:) Ne vesszetek össze!!! Nem ez volt a kérdésem szándéka, csupán infógyűjtés!Mi most nagyon bízunk az Emgoldexben, olyan helyzetben vagyunk, hogy muszáj valamit lépnünk... és hát, bátraké a szerencse. Ámen...
2011. okt. 4. 11:51
 14/265 anonim ***** válasza:
63%
szó sincs róla ,hogy összevesznénk krysz legalább érti nagyon is miről beszélek :)
2011. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/265 azele válasza:
61%

Nézzétek meg az arany átlaghozamát az elmúlt 20 évben,és látni fogjátok a hozamgörbéje alapján mekkora spekuláns lufi

játék ez, ha a nagyok, úgy akarják :-)


Jó böngészést, megfogtok lepődni!

2011. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/265 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező!:

Én befektettem a pénzemet, és nagyon is jól jártam:)

1 hónapon belül a többszörösét kaptam vissza a pénzemnek:) Én bízok benne... csak pozitív tapasztalataim vannak:) Én szurkolok neked is:)

2011. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/265 anonim ***** válasza:
85%
Hogy kaptad vissza a pénzed? Eladtad az aranyad?
2011. okt. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/265 anonim ***** válasza:
45%
Persze ,hogy úgy kapta vissza. Mivel az emgoldex vállalja ,hogy a nála megkeresett aranyat visszavásárolja.
2011. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/265 anonim ***** válasza:
10%

20:30-as vagyok:

Vettem 540 Euro értékben aranyat. Én azt nem is láttam,mivel elküldték egy aranymegőrzőbe. Azzal,hogy én "szereztem" 2 vásárlót (ugyanígy ők is 540 Euro-ért vettek aranyat),ezért a cég "megjutalmazott" 3200 Euro-val.Röviden ennyi,de ez sokkal összetettebb dolog. Most már kezd kitisztulni,hogy hogy működik ez az egész,de még mindig nem teljesen tiszta. Tulajdonképpen annyira nem is érdekel,hogy honnan,miből, illetve hogyan jutott az a pénz hozzám,de hozzám jutott,és nagyon is jól jött:)

És mielőtt az fogalmazódna meg valakinek a kis gondolataiban,hogy illegális, illetve le fognak "csukni" ezért,meg hasonló kis butaságok,akkor megnyugtatom őket, hogy nem illegális(nem fogom részletezni, hogy miért nem az, mivel csak annak részletezek, akit valóban és komolyan érdekel).

2011. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/265 A kérdező kommentje:
Kedves 20.30-as, nagyon örülök, hogy neked már sikerült, épp ezt szerettem volna, megerősítést, hogy igenis működik a dolog!Megkérdezhetem, Neked mennyi idő alatt sikerült? Mi még csak egy embert tudtunk bevonni eddig, hihetetlenül bizalmatlanok az emberek, sokan végig sem hallgatják, esélyt sem adnak neki,pedig mindenki nyerhetne rajta...
2011. okt. 18. 22:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!