Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik siránkoznak, hogy nem...

Akik siránkoznak, hogy nem kapnak munkát x éve! , miért nem adják lejjebb a szintet?

Figyelt kérdés

Én nem hiszem el, hogy akár egy takarítói állást nem tud szerezni valaki, főleg ha fiatal az illető.


Itt gondolom arról van szó, hogy nem tartják magukhoz méltónak és nem is jelentkeznek ilyen munkákra. Csak akkor nem kéne siránkozni. Ti mit gondoltok erről?


2011. júl. 17. 11:10
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
19%
Jól látod.
2011. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy neked van munkád, és ezért nagy a szád.
2011. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
80%

Figyu, én rohadtul mindenféle állásnál bepróbálkozok (takarítás, mosogatás, konyhalány, stb.), és nem hívnak vissza, kb. csesznek rám, mert nincs "tapasztalatom".


Előbb körül kéne nézni a világban, és csak utána okosságokat írni!

2011. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van. A probléma ezzel annyi, hogy ezt az illetőnek magában kell lejátszani, mert hiába beszélsz az ilyen emberrel, nem fogja megfogadni a tanácsot. Amíg ő maga nem jön rá a dolog nyitjára, addig veszett fejsze nyele.
2011. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy azok az emberek, akik szerinted beérhetnék takarítói munkával is, szinte mind rendelkeznek normális végzettséggel is.Másrészt annyi takarítói munka sincs, hogy minden álláskeresőnek jusson.
2011. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem siránkozok, hanem próbálkozom újra, meg újra, de már nem tudom lejjebb adni, mert nincs hova. Nekem mindegy mit, csak legális legyen és dolgozhassak. Nem nézem le a takarítókat sem.
2011. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan megpróbálkoztak a végzettségük "alatti" munkával is, de azok sincsenek sajnos. Nagyon nehéz elhelyezkedni. Protekció nélkül szinte lehetetlen:((
2011. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten igaza van a kérdezőnek. Én 3 évig voltam úgymond "munkanélküli". Legalábbis fix munkahelyem sosem volt, viszont mindig találtam valamit amiből kihúzom egy darabig. Volt hogy szórólapot osztogattam, mekibe dolgoztam, eladó is voltam sőt portás is. szóval valamit mindig találtam mert kellett a pénz.
2011. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

csak részben értek egyet!


mert: valóban vannak akik nem akarják lejjebb adni a szintet,vagy dolgozni sem akarnak!


DE több olyan ismerősöm is van,akiknek szinte mindegy csak munka legyen,de valahova azért nem veszik fel,mert: túl képzett,vagy: kisgyereke van,vagy csak busszal tudna bejárni és ez nem tetszik a munkáltatónak,stb.

2011. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
87%

Rohadtul el vagy tévedve kérdező!


2010 jan-óta nem találok munkát!

Nem azért mert nem érem be egy wc-pucolással,hanem mert ,,nincs:tapasztalat(pályakezdő vagyok),az adott munkához való OKJ-s papír....x év és szülök,mert nő vagyok a szakmámban stb... napestig lehetne a munkáltatók kifogását sorolni.


Nem az emberekben van a hiba hanem a süllyedő országban,ahol nem tudsz elhelyezkedni és nap mint nap csak az elbocsájtások vannak.


Persze van akinek esze ágában nincs elmenni dolgozni,gondolok itt a kedves testvírekre ,mert ügye nekik alanyi jogon kész p*csa meleg málé van.Nah ez ami rohadt nagy probléma.

2011. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!