Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha meghalunk vajon találkozunk...

Ha meghalunk vajon találkozunk szeretett állatainkkal a túlvilágon?ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 22:06
 1/10 anonim válasza:
76%

Remélem találkozni fogok az elpusztult kutyámmal és macskámmal egyaránt!


De sajnos még itt kell lenni a Földön, még létezünk :(

Nem mehetünk a fény felé.

ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én remélem hogy igen.
ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon remélem.
ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: remélem. Ahogy azt is, hogy odaát lesz valami megoldás olyan technikai kérdésekre, mint hogy pl. mindannyian egyszerre elférjenek az ölemben.
ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szerintem. Szerintem megjelenik egy út és csak látod, hogy a kutyusod fut feléd 🥲❤️‍🩹 és a cica is elősomfordál
ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Persze, mindenki ott fog ülni és ugatni abban a nagy olvasztótégelyben.
ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem hiszek a túlvilágban. Tudom, hogy valamiben hinni kell de szerintem az ilyesmivel csak magukat nyugtatják az emberek, hogy könnyebb legyen a lelkük ha úgy gondolják még láthatják az élet után a szeretteiket.

Én fel vagyok készülve arra lélekben, hogy ha nincs túlvilág akkor is el tudok számolni a lelkiismeretemmel remélhetőleg a történetem végén. Akkor lesz vége amikor lennie kell, oda kerülök ahova kell ha kerülök bárhová. Szerintem csak megszünök létezni, és jobb esetbe nem a világgal együtt pusztulunk el egyszerre egy atombomba által pl, hanem lesznek utódok, régi ismerősök akik ideig óráig pár történettel életben tartanak minket néhány beszélgetés alatt. A sorsban sem hiszek. Szerintem az élet egy próbatétel és te alakítod a sorsodat nincs előre megírva. Csak bizonyos esetekben esetleg. A reinkarnációba hamarabb hiszek mint istenbe meg túlvilágba. De mindenki abba hisz amibe szeretne, ez a saját nézőpontom.

ápr. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha meghalunk, a földbe megyünk. Ne romantizáljuk azt, ami nagyon nem az.
ápr. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok. Szerintem a gondolkodás jó dolog, de nyilván egyszerüen is fel lehet fogni.
ápr. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ha meghalsz ugyanugy fog lebomlani a tested, mint a halott kutyadnak
ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!