Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol érdemes akváriumi növények...

Hol érdemes akváriumi növényeket venni?

Figyelt kérdés
Budapesten van olyan bolt, ahol személyesen tudok akváriumi növényeket kiválasztani? Egyelőre csak webáruházat találtam, de vajon mennyire biztonságos neten keresztül növényt rendelni?

2019. aug. 5. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Budapesten a GreenAqua. Az ország egyik legprofibb akvaketmrtészetre szakosodott szaküzlete.

Debrecenben pedig a Tropical Fish. Mindkét helyről tudsz rendelni is és garantáltáltan gyönyörű növényeket kapsz!


Milyen növényeket szeretnél? Hány literes és milyen magas az akva, milyen világítás? Ha ezeket az adatokat megírod, javaslok növényeket.

2019. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Ezeknek a nevüket kell megfizetni.

Negyed áron legalább olyan minőség:

[link]

2019. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Második, ismered egyáltalán ezeket a helyeket? Ha valaki nagyon low növényeket akar, bárhol kifoghat jót, de az igényesebb novenyek ezek mögött a nevek mögött vannak.
2019. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Kétszer rendeltem. Rendben volt. Szerinted a boltok honnan szerzik be ? Segítek, ők is innen rendelik. 🙂
2019. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván. Pont innen. Amikor Dánia és Hollandia az első számú beszállítója a normális akvarisztikai boltoknak. Szerintem fogalmad sincs miről beszélsz. Megnézted te amúgy, az általad linkelt webshop kínálatát? Moha és hínár van náluk, ami AKVÁRIUMI növény, a többi pedig tavi növény. Gratulálok, ha ezzel ültetted be az akváriumod.
2019. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Elnézést rossz a link....

Az én növényeimmel ne foglalkozz mert olyan halakat tartok amiket még képeken se láttál: tropheus, petrochromis.


[link]

2019. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
A GA nem innen szerzi de a többi bolt markáns része igen ha lepontozol ha nem . 😉
2019. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Fájni fog a felismerés hogy eddig a boltok húzogatták a pénzed. 😄😄
2019. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippet! A Green Aqua honlapját már sokszor néztem, de azt hittem, csak webáruház, közben pedig egy nagyon komoly, profi szaküzlete van Kelenföldön. Mindenképpen ellátogatok oda.

Alacsony fényigényű növényeket keresek egy 54 literes akváriumba.

2019. aug. 6. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

A GA ba ritkán beszerezhető kuriózum növényekért érdemes elmenni. Kommersz növényekért total felesleges.

Pl Cryptocoryne,anubias, valisneria...

2019. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!