Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől dögölhetett meg az...

Mitől dögölhetett meg az arany compóm a kerti tóban?

Figyelt kérdés
végre láthattam minedn nap, nem bújt el... erre fel ma reggel ott volt a tetején mozdulatlanul. tudom nem egy ember, de akkor is.... odavagyok, elpusztult szegény.
2010. júl. 20. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
faszse tudja.. szerintem senki nemfog rá egy értelmes választ adni vagy aki kitalálná h miért ...
2010. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
oxigénhiány vagy táplálékhiány vagy de inkább oxigén azért nem szokták kerti tóban tartani oda kel levegőztető
2010. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl a melegtől,mert elfogyott az oxigén a tóból,de lehet,hogy a szomszédban permeteztek és elég egy szélfútta csepp is.De lehet,hogy egy macska akarta kikapni.
2010. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, ja macska az szokott őgyelegni arra és egyet ki is halászott már, sajnos láttam, amikor elszelelt vele a dög.ezt lehet, hogy megsebezte de nem tudta kifogni??
2010. júl. 21. 14:55
 5/6 anonim válasza:
elképzelhető de megnézném a kerti tő hőmérsékletét és, hogy megfelelően levegőzik e
2010. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elég meleg, de ilyen hőségben mindig frissítjük a kútról, miért hány fokos az ideális?
2010. júl. 21. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!