Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora utazást bírnak ki a...

Mekkora utazást bírnak ki a halak lezárt zacskós megoldással?

Figyelt kérdés
Kb. 4 óráról lenne szó és főleg guppik, mollyk, dániók, ancik utaznának. Kb. 3-4 liter vízhez gondoltam 2X ennyi levegővel 5-6 halat, így 3 csomagból megvan. Tapasztalatok?
2010. júl. 25. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Évszaktól is függ.Mi nyáron hoztuk volna el a halainkat Pestről Sopronba kocsival kb 7 éve.El is indultunk de szerintem melegük volt a halaknak vagy nemtudom,lényeg hogy mind elpusztult. A legnyönyörűbb sziámi harcosunktól kezdve egészen az algaevő harcsáig :( Az út kb 3 óra volt,úgyhogy jól gondold át hogy belevágsz-e. Remélem segíthettem :)
2010. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Septimius ***** válasza:
Fogj egy óriási uborkás befőttesüveget. Ezt töltsd meg vízzel és ebbe tedd a halakat. Mi egyszer így tettünk meg egy Németország-Magyarország távot, ami kb. 6 óra, és mind túlélte. Ennél jobbat nem tudok!
2010. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, majd még kitalálom, hogy megpróbáljam, vagy elajándékozzam őket.
2010. júl. 25. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én több részbe szedném a halakat, több zacskóba. Mondjuk 2esével, hogy lsabban fogyjon a levegő és lehet vásárolni oxigéncseppeket.És számits pusztulásra.1-2 biztos nem fogja bírni az utat,mégha nem is a levegő hiánya miatt.OXIGÉNCSEPP!!!
2010. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bemész valamelyik hipermarketbe és veszel vödrös mézes puszedlit.a puszedlit megeszed a VÖDÖRJE a legjobb halszállító!!!!garantáltan nem pusztul el egy sem benne 4 óra alatt.és oxigéncsepp sem kell egyszerűen fogsz egy poharat kimersz a vízből egy pohárnyit és magasabbról visszacsorgatod,ezt megcsinálod tízszer másfél óránként és jut elég oxigén a vízbe.
2010. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!