Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig tartható 4db aranyhal...

Meddig tartható 4db aranyhal kis akváriumban?

Figyelt kérdés
Szóval mielőtt valaki leoltana, 200l-esben lesznek, de amíg ilyen törpe méretűek, nem látom értelmét bele pakolni őket a több száz literbe. Mennyi idő alatt nőnek meg akkorára, hogy költözniük kelljen? Addig 54l-ben vannak. Most kb 4cm-esek.

2020. ápr. 19. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gond, hogy a szűk hely és az ammonia mérgezéstől nem fognak igazán megnőni egy ekkora helyen...

Semeddig se tartsd kis helyen őket, csak betegek lesznek. Azt viszont nem értem miért ne lenne értelme bele rakni a több száz l-be??

2020. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom elvesznének ott. Én úgy gondoltam majd ha már egy 6-7cm-esek lesznek, majd akkor átrakom őket. De most még csak 3-4cm.
2020. ápr. 19. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme rakosgatni őket!

Rakd csak be a 200l-be őket, bár 4-nek az kicsi lesz.

2020. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

“Meddig tartható 4db aranyhal kis akváriumban?”


Hát ... 3-4 hétig míg beáll a nagy akvárium ha még nincs. Nem fognak elveszni benne, sőt jövő ilyenkorra már szinte szűk is lesz 4 aranyhalnak.

2020. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekik az az életterük és kell is akkora. Te mit szólnál ahhoz ha a mai napig a gyerekszobádba lennél bezárva, mert elég neked az is?
2020. ápr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne hasonlíts már össze egy hallal kérlek! Nem lehetsz ekkora marha. Már bocs.
2020. ápr. 20. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te meg nem lehetsz ekkora érzéketlen idióta... Minden állatnak vannak alapvető igényei, az aranyhalnak is, ami nálad nincs meg neki. Ha nem vagy képes biztosítani neki amit kell inkább ajándékozd el az aranyhalakat kerti tóba és válassz olyan fajtát ami elfér a te akváriumodban.


De inkább az ilyen embereknek mint te semmilyen élőlény nem való, maximum műhal.

2020. ápr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!