Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért tünnek el a halaim az...

Miért tünnek el a halaim az akváriumból?

Figyelt kérdés
Volt 5 vitorláshal, 2 hím betta, 15 guppi, 2 tapadóharcsa 4 szifó. Ebből elpusztult 2 vitorlás mert megcsipkedték 8 guppi egyik betta. Viszont eltűnt az akváriumban az egyik tapadó és két szifó. Miért?

2020. júl. 12. 12:52
1 2
 11/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
83%
Egy névtelen, arctalan oldalon elnézést ha nem tudtam ,hogy te egy 1,42 hektáros tanyán élsz (egyébként tudom mennyi 1,42 hektár, több földünk is van, egyik-másik 20-30 hektáros). Azt nem én találtam ki ,hogy az állatokat “telken belül” kellene tartani, az más kérdés ,hogy nálunk a kutyát nem érdekli ha elmászkálnak a macskák. Sőt, ha valaki láncon tartja a kutyáját se csinálnak semmi, max ha valaki feljelenti állatkínzásért akkor TALÁN rákoppintanak az orrára ,hogy ejnye-bejnye s itt meg is áll az átlag magyar állatvédelem. Ha nem megoldható akkor ez van, de akkor nyilván számítani kell arra ,hogy “a szomszédok valamelyike pofán vág vagy kitalálnak egy macskacsapdát”. Egyébként nem VIII. kerületi társasház 3. emeletéről fecsegek. Falusi vagyok, tudom milyen az ilyen, nekünk is voltak és vannak állataink. Háziaktól az egzotikumokig. Nálunk is bemászkálnak mások macskái, sőt az egyik szomszédé nálunk fialt le .... Nem foglalkozunk vele, nem első eset. De ha esetleg megfogja a kutya vagy elüti egy autó az nem a mi hibánk.
2020. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!