Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppimnak a farka alatt...

A guppimnak a farka alatt lett egy fekete folt. (Vemhes). Mikor tegyem bele az ellető medencébe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 10:32
 1/4 anonim válasza:
61%

Szia!


Attól függ hogy mekkora a hasa,mert ha nagy,kúp alakú akkor máris mehet a másik aqváriumba.De ha még egy kicsi púp sincs a hasán akkor várj egy kicsit.(2-3 nap)Nekem is a guppy-m nak volt 1fekete folt és szerintem le is fialt csak a többiek megették.Meg van black molly-m is és az is lefialt nöttek egy picit a kis halacskák de az egyik meghalt,a másik az tovább élt tehet a fialó kosárból kiszedtük és élt boldogan egyszer hazajöttem a suliból és eltünt kerestük a kagyló alatt de semmi.Csak úgy nyoma veszett.:(

Szerintem ha lefial a másik medencében akkor hagyd haggy nöjjenek fel egy kicsit nagyobbra.

De azért remélem egy picit segítettem. (bocsi a nagy szövegért)

2010. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kúp alakú? érdekes nekem még soha nem volt kúp alakú egyik guppim hasa sem.

Esetleg szögletes. Ha már látod hogy szögletessé válik a hasa akkor kell át tenni. De lehet 1-2 nappal előtte is.

Szerintem előbb tedd át akkor talán kevesebb stressz éri.

2010. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. aug. 4. 11:09
 4/4 Peti12 válasza:
Sziasztok azt szeretném kérdezni ,hogy a guppim terhes foltja el tűnt és nem tudom ,hogy az jó e vagy rósz és ezt szeretném megtudni köszi??
2012. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!