Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Magyarországon egyre hanyatlik...

Magyarországon egyre hanyatlik az akvarisztika?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért hanyatlana?
2020. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy vettem észre egyre kevesebb az akvarista
2020. aug. 28. 01:15
 3/5 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%
Egy viszonylag új akvarisztikai Facebook-csoport épp mostanában érte el a 8000 tagot. Jó, lehet, hogy nem mind akvarista (bár nem is vesznek fel boldog-boldogtalant), de legalább érdeklődik az akvarisztika iránt. Szerintem ez nem hanyatlás.
2020. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem hanyatlik, viszont a boltok nem elég jól felkészültek, hiányolom a csomagautomatába, postán maradóra rendelést az akvarista felszereléseket (is) árusító webáruházaknál. Oké, nem feltétlenül akváriumot, élő állatot, élő növényt kell így szállítani, de mondjuk szűrő, kavics, dekoráció simán mehetne, de a legtöbb helyen csak futár van. Na most én pl. nem tudok futárt fogadni, másik településre nem áll szándékomban utazgatni ilyenek miatt, de tudok menni postára vagy csomagautomatához.
2020. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hanyatlik de nem is fejlődik úgy mint más dolog. Sokan hagyják abba

a meddő harc miatt a növényekért, az algák ellen. Minden hozzáértő azt állítja hogy ez nagyon bonyolult és 10-év mire jól működik. Senki nem keres

új utakat hogy egyszerűbb legyen. A feltöltött sikerfotók hitelességét meg jobb nem minősíteni.

2020. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!