Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudok beszerezni...

Honnan tudok beszerezni akváriumba való háttér rácsot amire mohát tudok kötözni/ragasztani?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire fontos hogy rács legyen, de ha sima olcsó tapadókorongokat raksz fel, azokhoz is kötözhetsz/ragaszthatsz mohát...
2020. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

FBS szilikonragasztóval bármiből ragaszthatsz rácsot, pl ha van szívószálakból, vagy 100 Ft-os boltokban kapható konyhai mosogatóba való műanyag rácsból stb.


Ez jó akvarisztikai célokra, OBI-tól elkezdve festékboltokig mindenhol van:


[link]


Én pl ezzel ragasztottam össze PVC csövekből gúlát algaevőknek ikrázni stb.

2020. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
konyhai mosogató aljára való műanyag "védőrács" is megfelelő lehet, abból tudsz méretet vágni több darabból és egymás mellé illeszteni. szilikonragasztó pöttyökkel fel tudod tenni, amit később éles pengével nyomtalanul eltüntethetsz. bármit is teszel fel, mindenképpen akváriumi szilikon ragasztóval csináld, mert az nem toxikus. ilyen dolgokra jó az olcsó cucc is, de pl az FBS-nek van kis tubusos kiszerelése, ha nem akarsz egy egész kartussal venni.
2020. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. aug. 31. 00:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!