Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bazalt zúzalék jó akvárium...

Bazalt zúzalék jó akvárium aljzatnak?

Figyelt kérdés
Barkács üzletben vettem anno, 1-2 mm-es szemcseméret, egy 30L-es garnélásba lenne. Hm, pogostemon helferi, 2-3 szál tündérhínár, és egy marék tüskés hínár menne bele, meg pár tabletta a gyökerekhez. 16watt fehér 6500k led világítás és egy tidal 35 szűrő lesz hozzá.

2020. nov. 17. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az van az aksiban, jól szuperál. Egyedül azért fogom lecserélni, mert élesek a kavicsok szélei, és félek hogy egy őrültebb páncélosharcsa egyszer felsérti vele magát.
2020. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es, neked hányas zúzalékod van, ami éles?

Állítólag az U0 az nem olyan éles. Egy kis akvát én is ezzel akarok feltölteni, de ha éles, akkor nem jó.

Kár, hogy nem lehet hengerelt bazaltot kapni.

2020. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Őszintén szólva olyan régen vettem már, hogy fogalmam sincs milyen, de így ráguglizva hasonló ahhoz amit te mondasz. Nekem így képről élesnek tűnik ez is, de lehet, hogy csak túlaggódom :D

2020. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Páncélos harcsáknak nem hinném, hogy jó, de garnélásba jó lehet
2020. nov. 17. 16:56
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én találkoztam már hengerelt és koptatott bazaltal is márkanév nélküli nagy zacskós kiszereléssel olcsó cucc 0,5-1mm, durvább is volt belőle. JBL Sansibar is jó talajlakókhoz és az izlandi fekete homok is jó de arra már nem emlékszem kik forgalmazzák, ez természeténél fogva kopott. A bazalttal vigyázni kell mert nagyon éles tud lenni ha nincs koptatva.
2020. nov. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!