Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez jó párosítás?

Szerintetek ez jó párosítás?

Figyelt kérdés
200 literes akvárium. Külső szűrő. Növényes akvárium. 2 öves díszcsík, 6 serpa lazac, 4 páncélosharcsa, 2 ormányos márna, 1 algaevő csíkhal. Mit gondoltok erről?
2021. febr. 9. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Tökéletes
2021. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem igen. Nekem tetszik.:)
2021. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az algaevő kivételével kevés az egyedszám de még így is túl kicsi ez az akvárium. Az öves díszcsíkoknak 400 500 literes akvárium kellene és 5-6 példány. Az ormányos márnából is legalább ennyi. A serpák és páncélosharcsák is nagyobb rajban érzik jól magukat, nem sokat ront a helyzeten ha pár darabbal bővíted a csapatukat. Hát sokat nem tehetsz ha már megvannak de körültekintőbben is választhattál volna. Ha kisebbre növő csíkot választottál volna pl Pakisztánit jobb lenne a helyzet.
2021. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norbig ***** válasza:
100%
Hát nem igazán,Salx kollègával egyet èrtek,sem az egyedszámok se a mèretek nem stimmelnek.
2021. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

“ 200 literes akvárium. Külső szűrő. Növényes akvárium.”


Eddig jó.


“2 öves díszcsík, 6 serpa lazac, 4 páncélosharcsa, 2 ormányos márna, 1 algaevő csíkhal”


Itt kezdődik a hiba. Az öves díszcsíknak sajnos mennie kell mert kb dupla ekkora akváriumtól felfele tartható. A többieket meg bőven duplázhatod (kivéve az algaevőt ha ugye moszatevő márnára/ aymonieri-re gondolsz).


Hogy lásd ,hogy miről beszélünk:

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még ekkor nem voltak meg a halak és az itt olvasottak alapján nem vettem bele Öves díszcsíkokat.
2021. febr. 15. 19:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Plussz a Moszatevő márnán kívűl növeltem egy kicsit az egyetszámot 1-2 hallal fajonként.
2021. febr. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!