Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megették az algaevők? És...

Megették az algaevők? És honnan lehet tudni, hogy esznek? Sokáig vannak egy helyen?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem 2 kis algaevőt, olyan édesek kb 3-4centisek.

És beraktam nekik olyan 5cm forrázott saláta levelet lesúlyoztam kövel, reggel 5körül még megvolt, most már nincs sehol:O


2010. aug. 17. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

persze hogy megették!

magától nem ugrik ki a saláta az akváriumból és tűnik el!

2010. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D jó de hogy ilyen hamar, egy nagy darabot:D

és amugy amikor sokáig vannak pl. a levelen akkor esznek? mert amikor szimatolnak akkor gondolom kaját keresnek:D

2010. aug. 17. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, megették-e, az enyémek annyira nem szeretik, nem szokták enni. A többi hal is csipegetheti, lehet ő is evett belőle, aztán szétbomlott és beszívta a szűrő. Adj neki máskor is, egyszer úgyis rajta kapod majd, ha eszi. Ha sokáig van egy helyen szerintem eszik, nálam is órákat van a szűrőn, szőlőtőkén, egy-egy levélen.
2010. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

megvan a saláta csak egy pici darab maradt:) szét van rágcsálva tuti megették.

Szőlőtőke??? azt is lehet berakni???hogyan?

2010. aug. 17. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze nagyon szép, gyönyörűeket lehet berakni, feldobja az akváriumot és elengedhetetlen az ancik egészséges bélflórájához. Olyat kell használni, ami már 1-2 éve nem volt permetezve és a legjobb, ha ki van száradva. Sós vízben ki kell főzni, drótkefével ledörzsölni a kérgét és 3-4 hétig áztatni. Ez után minden további nélkül mehet az akváriumba, nekem 2 éve van benne, de sok fogyott belőle :)
2010. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!