Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a vízben?

Mi lehet a vízben?

Figyelt kérdés
Még nincs meg az akvárium ,és addig az elő növényeket egy 12l-es vödörbe tettem.Mér 2-3 hete benne vannak és nőnek is,de mivel nincs szűrés ,így algásodik.És ma észrevettem ,hogy szunyoglárva kinézetű kis élőlények úszkálnak a vízben,kb akkorák min egy koszdarabka épphogy látni lehet( a vödör teteje le van fedve folpakkal hogy a növények kapjanak fényt).Mással is volt ilyen,mi lehet ez?
2021. márc. 25. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Látni kellene, hogyan úszik. Minden esetre vedd ki az összes növényt, alaposan mosd le és tedd tiszta vízbe, tiszta vödörbe, így nem kerülhetnek akváriumba.
2021. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak akkora mint koszdarabka, nem lehet vizibolha?
2021. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam ,de a víz aljáan is uszkált 2,3 termetesebb bogár szerűség ,minden esetre kitisztitottam a vödröt a növényeket leöblítettem ,és mostmár nincs benne semmi,remélhetőleg nem is lesz.
2021. márc. 26. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!