Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Életben maradnak így a halaim?

Életben maradnak így a halaim?

Figyelt kérdés

Van 6 darab neon tetrám, 6 ékfoltos razbórám és 6 darab bronz corym.

Sajnos el kell utaznom 2 és fél hétre és a halaimat nem tudom rábízni senkire. Haverom vállalná, de csak úgy, hogy addig befogadja, mivel messze lakik és nem tud utazni.

A haveromnak van egy 54 literes akváriumban: 5 glotetra, 2 plati, 2 molly, 2 törpeszívó harcsa és egy törpe gurámi.

Nagyon nagy gáz lenne, ha két és fél hétig ott élnének köztük a halaim? A haverom akvájában rengeteg növény van, aquael fan plus 3 szűrő, de még így is nagyon zsúfolt lenne.


2021. márc. 26. 08:11
 1/1 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, én nem merném rábízni így ,hogy 54 literesbe ennyi s ilyen halat tart együtt. Persze csak látatlanba okoskodok szóval biztos megvan az oka s nem direkt ilyen az akvája. Egyébként mekkora a te akváriumod? Nem lenne jobb ha a haverod legfeljebb 3 naponta átlépne ,hogy kicsit megetesse őket (de lehet elég lenne heti egyszer, annyi koplalást ki kellene bírjanak) s esetleg heti egy részleges vízcserét csináljon?
2021. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!