Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet az a barna bogyó az...

Mi lehet az a barna bogyó az akváriumban?

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam, hogy a csiga a víz tetején lebeg egy barna kis bogyó segítségével. Kiszedtem(a bogyót) szétnyomtam és ilyen fehér lé volt benne. Most megint találtam egyet és nem tudom mi lehet az. Anci és garnéla van csak az akváriumban. A bogyó egy fél centis barna ovális cucc. Mi lehet az?
2010. aug. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pete?Tojás?Ikra?

Szerintem kb.valamelyik a három közül vsz. a csigáé.

2010. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát talán a petéi lehetnek, bár nem találkoztam még ilyennel. Milyen csigáról van szó? Képet nem tudsz csinálni?
2010. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát. Az a cucc majdnem akkora mint maga a csiga XD
2010. aug. 23. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát attól simán lehet a petéje, sokmindenre képesek a csiguszok, ha szaporodásról van szó:) De lehet valami ürülék vagy uszadék is, látatlanban nehéz megtippelni. Hagy békén egy darabig aztán majd kiderül.
2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Az egy peteburok tele csigapetével.Ez a zselészerű anyag védi a petéket, ill ezt ragasztja fel a levelekre, tárgyakra, sőt néha az üvegre is.Ha nem akarod, hogy elszaporodjon jobb ha kiveszed, ha meglátod.
2010. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, akkor valószínüleg akkor csiga pete lesz, mert amikor szétnyomtam az egyiket sok kis apró fehér cucc volt benne. Csak eddig mindig azt láttam hogy az üvegre rakják a petéket. Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!