Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Előkés a szerelékem?

Előkés a szerelékem?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, és nem tudom hogy az mit jelent, de tiltva van ott, ahova megyek horgászni és biztosra szeretnék menni.


[link]


2021. júl. 13. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az idióta, pénzéhes parasztja nem tud úgy írni, hogy mindenki megértse.

Amúgy jól érted, fonottat nem lehet használni.


Tehát 1: Fonott nem lehet a szereléken semmilyen formában.

Tehát 2: Csak monofilt lehet használni főzsinórnak és előkének is.

Tehát 3: monofil előkéd lehet.

2021. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Salx Narval ***** válasza:
89%
Én is úgy vélem, hogy csak fonott zsinórt nem használhatsz, még előkének sem. Értelmetlen az előke tiltása biztos, hogy a fonotton van a hangsúly és nem az előke használatán.
2021. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Felhivtam. Azt mondta, nem lehet egyáltalán, mert volt már belőle pusztulás.
2021. júl. 14. 07:07
 14/16 Salx Narval ***** válasza:
Az előke pont, hogy a halat hivatott védeni, ahogy azt a kolléga az előző oldalon szépen leírta. Végül is mindegy ha nem hát nem, csak semmi értelmét nem látom, sőt veszélyesebb ha az egész szereléket viszi a hal.
2021. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos ezek szerint vagy rossz a logikája a tulajnak vagy csak szimpla pénzéhség.


Amúgy érdekes lehet mondjuk csukázni előke/fonott zsinór nélkül, mikor a sima monofilt úgy harapja el mint kisgyerek a főtt tésztát.

2021. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Keressél már egy normális pecavizet, ezt a sóher idióta parasztot meg senkinek se ajánld.
2021. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!